FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Skautská energie

Offline - Diskutér Profil 
30. 1. 2021 20:26 Odeslat příspěvek
Přišla mi faktura od Kolibříku, nějak se mi nezdá to zaokrouhlení, přišel jsem skoro o celou korunu!!

Obrázek
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
1. 2. 2021 12:46 Odeslat příspěvek
okamzite podat reklamaci, dat to k soudu... tyhle firmy uz nesmi vobrat ani vo 0,90h! :D


Offline - Poslední varování Profil 
2. 2. 2021 06:35 Odeslat příspěvek
Taki píše


Nevztahuje, protoze ty uz nereklamujes ne/vraceni preplatku, ten tvuj preplatek uz mas dle tveho tvrzeni vraceny na uctu (ale s 1 dennim opozdenim) jak jsi myslim rekl a chces se tedy handrkovat toliko o urok z prodleni, je to tak?

Urok z prodleni IMHO neni veci EZ, ale klasickeho obcanskopravniho sporu! Tedy musis dorucit predzalobni vyzvu a nasledne podat k soudu navrh na vydani platebního rozkazu.

Predpokladam, ze nejpozdeji po predzalobni vyzve ti ty halire poslou?


Offline - Diskutér Profil 
2. 2. 2021 10:28 Odeslat příspěvek
Necham se prekvapit. Mail s potvrzenim, ze reklamaci prijali a budou se ji zabyvat uz mi poslali..


Offline - Diskutér Profil 
3. 2. 2021 09:51 Odeslat příspěvek
Zdravím, tak mám takovou zkušenost, u Skautů jsem 2 období, čili 3 roky.
V září jsem a vy dostal dopis o konci Yellow a přechodu na Kolibřík. To jsem ale nechtěl, tak jsem "šetřímeobčanům" napsal, že nechci smlouvu s Kolibřík, zrušil plnou moc a vše mi bylo potvrzeno s informací, že od 1/1/21 si musím najít dodavatele energie.
Yellow se se mnou srovnali po samoodečtu.
Moje překvapení bylo, když jsem pověřil zástupce jiného dodavatele a chtěl podepsat smlouvy a ten zjistil, že smlouva s Kolibřík jede.
Tak jsem dlouho debatil se skauty a dostal tuto odpověď, což ale znamená, že Skauti, nebo TGI, nebo šetříme občanům za mne podepsali smlouvu s Kolibřík bez mé plné moci.
Navíc od Kolibříka nemám smlouvu ani rozpis plateb ani sazbu ( tu se tedy mohu najít na webu skautů).
Tak nevím, takhle by to asi být nemělo.

Dobrý den,

děkuji za vysvětlení, jedná se o OM s elektřinou EAN: xxxx

U odběrného místa zřejmě nebyla smlouva stornovaná, a protože o odběrné místo nepožádal jiný dodavatel, došlo k připojení k dodavateli Kolibřík - cena VT: 1287,-Kč/MWh s měsíčním poplatkem 40,-Kč. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Ověřím u dodavatele možnost ukončení smlouvy a budeme Vás kontaktovat


Offline - Poslední varování Profil 
3. 2. 2021 11:42 Odeslat příspěvek
1) Od koho ti to bylo potvrzeno, muzes to “potvrzeni” sem nakopirovat?

2) Ty jsi nedostal uvitaci Kolibrikuv rozpis zaloh a uvitaci dopis se zahajenim dodavky?


Offline - Diskutér Profil 
3. 2. 2021 11:48 Odeslat příspěvek
1) přímo od šetříme občanům - viz níže
2) ne

email z 30/9 - Dobrý den,

potvrzuji Vám, že na dodavatele Kolibřík zasíláme žádost o storno nové smlouvy a zároveň Vám rušíme registraci do Skautské energie. Je potřeba, abyste si zajistil nového dodavatele od 1.1.2021.

V případě, že se v budoucnu rozhodnete znovu pro Skautskou energii, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem


Offline - Poslední varování Profil 
3. 2. 2021 12:11 Odeslat příspěvek
Btw kdy jsi si sjednal noveho dodavatele? Ono kdo driv na OTE prijde, ten je prihlasen :-)


Offline - Inventář Profil 
3. 2. 2021 14:23 Odeslat příspěvek
Je nekde moznost u Kolibrika pres web rozhrani zadat stavy meridel?


Offline - Nadšenec Profil 
3. 2. 2021 14:34 Odeslat příspěvek
@ S474N:
Samoodečet plynu lze zadat např. na webu distributora GasNet (celá ČR mimo oblast Prahy a Jihočeského kraje) https://www.mobilnisamoodecty.cz


Offline - Inventář Profil 
3. 2. 2021 14:53 Odeslat příspěvek
nikko: tohle vim, ale zajima mne primarne elektrina.


Offline - Administrátor Profil 
3. 2. 2021 15:27 Odeslat příspěvek
Podle mě to tam jde zadat. V části samoodečty. Ale ještě jsem to nezkoušel.


Offline - Inventář Profil 
3. 2. 2021 16:28 Odeslat příspěvek
Rop: nejde, jinak bych se neptal.


Offline - Administrátor Profil 
3. 2. 2021 16:44 Odeslat příspěvek
V tom případě bych zkusil to zadávat přes distributora.


Offline - Návštěvník Profil 
3. 2. 2021 17:23 Odeslat příspěvek
S474N píše
Rop: nejde, jinak bych se neptal.

První samoodečet na zákaznickém portálu Kolibříka (nikoliv můjBohouš) mně zadat šel, druhý už ne. Buď jsem udělal chybu já při prvním zadávání, že jsem prohodil VT a NT nebo mají obráceně popis vkládacích políček. Teď mně to hlásí chybu "Zadaný stav je menší než předchozí!"
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 203  Další stránka
Stránka 71 z 203 [ Příspěvků: 3041 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies