FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Offline - Inventář Profil 
14. 2. 2021 13:02 Odeslat příspěvek
S těmi poukázkami je to taky ojeb. Nejen že to platí pár dnů, je to potřeba aktivovat, ale hlavně když si na to (nesmyslně) kliknete, že to ukáže, že je těch 50,- jen pro nákup nad 800,- a 25,- nad 300,-. Stávají se nich pěkní šmejdi.
Poslední příspěvek


Offline - Nadšenec Profil 
14. 2. 2021 17:12 Odeslat příspěvek
no to mi taky překvapilo a navíc hlavně to vůbec nefungovala ta sleva... možná to takhle zas možno uplatnit víckrát, když to dávají z kasy bez zmizení kuponu v aplikaci...


Offline - Diskutér Profil 
14. 2. 2021 18:23 Odeslat příspěvek
myšpulín píše
S tím Sodexem to byla mnohem lepší akce, pravda jen pro někoho. Teď zase vrací v Bille.


Do konce unora je jeste sleva 10% v Lidlu a Kauflandu s UP kartou (nutne aktivovat v aplikaci)...
A Sodexo melo ted u papirovych stravenek poukazku na 10% v Lidlu..


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 2. 2021 19:58 Odeslat příspěvek
xls píše
že je těch 50,- jen pro nákup nad 800,- a 25,- nad 300,-


Jo, tak tím mě taky pěkně nas***


Offline - Nadšenec Profil 
15. 2. 2021 12:24 Odeslat příspěvek
Co je prosim UP karta?


Offline - Administrátor Profil 
15. 2. 2021 17:22 Odeslat příspěvek
eStravenka


Offline - Diskutér Profil 
16. 2. 2021 07:59 Odeslat příspěvek
Je vidět, že stravenkáři se snaží, aby se udrželi, když je teď možné dát příspěvek přímo k výplatě.


Offline - Diskutér Profil 
18. 2. 2021 10:06 Odeslat příspěvek
mozne to je, ale napr. u nas ve firme trvaji na stravenkach...ze se tim zajisti lepsi a pravidelne stravovani zamestnancu :)
pritom mame jidelnu primo v baraku...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
19. 2. 2021 13:37 Odeslat příspěvek
Mají v Lidlu ješte respitárory za 10 Kč?


Online - Nadšenec Profil 
19. 2. 2021 13:52 Odeslat příspěvek
Asi jak kde, ale mně prodavač tvrdil, že už jim dlouho žádný nepřišly. Ale to jsem jsem se ptal na český - Good Mask. Čínskejch za 249 Kč za 25 ks tam měli dost, ale ty nechci.


Online - Poslední varování Profil 
19. 2. 2021 21:52 Odeslat příspěvek
jichaj píše
myšpulín píše
S tím Sodexem to byla mnohem lepší akce, pravda jen pro někoho. Teď zase vrací v Bille.


Do konce unora je jeste sleva 10% v Lidlu a Kauflandu s UP kartou (nutne aktivovat v aplikaci)...
A Sodexo melo ted u papirovych stravenek poukazku na 10% v Lidlu..

Poukazka 10% do konce Brezna ze? Take mam uz 2 kusy do Lidlu :)


Offline - Administrátor Profil 
19. 2. 2021 21:54 Odeslat příspěvek
Good mask není zrovna žádný terno. Filtruje to až moc. Tedy i vzduch.


Online - Poslední varování Profil 
19. 2. 2021 21:59 Odeslat příspěvek
jichaj píše
mozne to je, ale napr. u nas ve firme trvaji na stravenkach...ze se tim zajisti lepsi a pravidelne stravovani zamestnancu :)
pritom mame jidelnu primo v baraku...

To bud rad, ale je to hodne divne pokud je jidelna ve firme ze dovoli vubec stravenky :hm
Zkusenost je ze kde je jidelna, je az nemozne ziskat stravenky napr at uz z duvodu diety, nemoznost jist tamni jidlo (vegetarian, vegan) apod.
Celkove bych o tom radeji nemluvil, jelikoz tam kde jsou stravenky je to urcite vyhra nez tam kde se chlubi ze je jidelna a 5 - 10 blafu (pardon menu) co bych nedal ani psovi 8-S

Mam par zkusenosti a fakt dnes kde je jidelna tak bych ani do dane prace nenastupoval.
Cenove to vychazi totiz podobne tj 25 - 30kc / jidlo (cena jidla za ten blaf cca 85- 115kc) ktere zamestnanec casto doplaci z vyplaty vs stravenka 100 - 110kc = zamestnanec doplaci 30kc tez a jidlo dostane v restauraci komplet menu (polivka, salatek, piti) za 115 - 125kc a nekde i za 84kc komplet a chutove je lepsi.
Ted dovoz 130kc komplet (menu, doprava zdarma pred dvere)
:-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
3. 3. 2021 00:37 Odeslat příspěvek
Rop píše
Good mask není zrovna žádný terno. Filtruje to až moc. Tedy i vzduch.

Jako myslíš, podobně jako vodní filtry voda bez minerálů. :D


Offline - Diskutér Profil 
3. 4. 2021 09:39 Odeslat příspěvek
Trošku "opačný" dotaz. Kdysi jsem v Lídlu koupil takové rukavice: https://www.akcniceny.cz/akce/pracovni- ... e-3770677/ (s hřejivou podšívkou i bez) - maximálně mi seděly, v Lidlu už nejsou - nějaký tip, kde by mohly být?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160  Další stránka
Stránka 156 z 160 [ Příspěvků: 2395 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies