FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Diners Club Pure+

Offline - Návštěvník Profil 
12. 2. 2021 14:17 Odeslat příspěvek
Podívej se na ten mnou zmiňovaný reálný test a zjištíš, že průměr českých bank je kolem 3%. A Diners Club je lehce nad ním.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
14. 2. 2021 15:54 Odeslat příspěvek
Možná ještě bude DC použitelný! Také jsem zaplatil bezkontaktně v Lidlu, a dokonce v menší prodejně v rámci sítě COOP, což mě nejvíc překvapilo. Bylo by dobré zjistit, kde všude ještě lze nově platit bezkontaktně, hlavně jsou důležité pumpy kvůli aktivaci cestovního pojištění...


Offline - Návštěvník Profil 
14. 2. 2021 16:26 Odeslat příspěvek
na Slovensku som minimálne rok nemal žiaden problém s "bezkontaktom"...najčastejšie v : billa, coop, lidl, OMW, SHELL, SLOVNAFT (MOL), AVANTI (Rakusko), DATART, rôzne reštaurácie...

Naopak online platby už rok sú tragedia-najprv kvôli zamlčovaniu pruseru s kráďežov údajov v rámci discovery, a aktuálne už od decembra kvôli " SCA"


Offline - Diskutér Profil 
14. 2. 2021 18:43 Odeslat příspěvek
Tak snad to bude stejně dobře fungovat i u obchodníků v ČR. Nebylo to bohužel pravidlo.


Offline - Návštěvník Profil 
15. 2. 2021 08:05 Odeslat příspěvek
Doplňuji Billu, také bez problému zaplaceno bezkontaktně. V trafikách a menších obchodech se mi také daří platiti bezkontaktně. Je to prostě pouze o tom, zda už má dotyčný obchodník aktualizovaný terminál.


Offline - Diskutér Profil 
16. 2. 2021 17:15 Odeslat příspěvek
Bezkontaktně jsem zaplatil bez problémů i v dalších obchodech, například v drogerii DM. Vypadá, že karta funguje skutečně prakticky všude. Je dobře, že bude možné využívat DC pro každodenní nákupy.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 2. 2021 14:20 Odeslat příspěvek
Dnes jsem volal na infolinku jak je to přesně s využitím bodů. Paní na infolince mi sdělila, že u Měšcových karet je nastavena základní úroveň Club Rewards tzn. 1 bod za každých 300 CZK. Dost nemile mě to překvapilo, protože jsem chtěl využít body k zaplacení ročního poplatku. Chtěl jsem použít 300 bodů z voucheru, který jsem s kartou obdržel a k tomu jsem si myslel, že během března dalších 60 v pohodě stihnu :hm

EDIT: Jinak jsem dnes bez problému bezkontaktně zaplatil nákup v Globusu.


Offline - VIP uživatel Profil 
17. 2. 2021 22:55 Odeslat příspěvek
čiko75: To je přece u všech karet, to je standard. Rychlejší body se sbírají jen při rozdělaném úvěru min. 12 500 Kč. A třeba u busíness karet jede také jen základní program (mám DC business).


Offline - Návštěvník Profil 
24. 2. 2021 14:16 Odeslat příspěvek
Nemáte někdo dobrý kontakt do KB? Ty jejich šílené terminály SmartPay odmítají bezkontaktní platby Diners kartou napříč republikou - tudíž jasně problém v neaktualizovaném firmware. Zkusil jsem to řešit přes jejich podporu a evidentně vůbec nepochopili, co po nich chci. Jsou to takové ty šílené terminály, kde se karta přikládá z boku.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 2. 2021 21:17 Odeslat příspěvek
Co se týká plateb, tak jsem bez problému bezkontaktně zaplatil v Bille. Nefungovala mi platba v Kauflandu a v KiK.


Naposledy upravil čiko75 dne 27. 2. 2021 16:42, celkově upraveno 1


Offline - Diskutér Profil 
26. 2. 2021 21:51 Odeslat příspěvek
Albert mi bezkontaktně funguje, drogerie Rossmann nefunguje.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 4. 2021 09:20 Odeslat příspěvek
Dnes jsem chtěl zaplatit vyúčtování Twisto Dinerskou a platba neprojde. Máte s tím někdo stejný problém?


Offline - Diskutér Profil 
14. 4. 2021 09:23 Odeslat příspěvek
Ne, teprve se na to chystám příští týden. Kdyby to nešlo, tak by mě to mrzelo...


Offline - VIP uživatel Profil 
14. 4. 2021 09:51 Odeslat příspěvek
Platil jsem hned 1. 4. a šlo to.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 4. 2021 11:39 Odeslat příspěvek
čiko75 píše
Dnes jsem chtěl zaplatit vyúčtování Twisto Dinerskou a platba neprojde. Máte s tím někdo stejný problém?


Jak neprojde ? Nejaka hlaska, chyba..?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 103  Další stránka
Stránka 92 z 103 [ Příspěvků: 1543 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies