FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Black Cat Card

Offline - Diskutér Profil 
14. 2. 2021 18:01 Odeslat příspěvek
tak uz konecne odpovedeli, ale vadilo jim ze na vypise z banky je psc o jedno cislo jiny nez jsem zadal v aplikaci...takze zas znovu
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
24. 2. 2021 22:50 Odeslat příspěvek
Jak vám to pokračuje? Já mám v okolí 2 nové žádosti a ani jedna není dokončená, pořád nic.


Offline - Přeborník Profil 
25. 2. 2021 17:31 Odeslat příspěvek
Jsou to mantaci, mne jiz podruhe napsali, ze mam zazadaz opet(potreti). Facepalm.
Ale dam jiz jeste jednou a naposeld sanci, jinak jim se*u na cely bonus


Offline - Nadšenec Profil 
25. 2. 2021 17:42 Odeslat příspěvek
Asi 2 týdny po žádosti mi napsali, že mám zažádat znovu. Tak jsem se už na to vy*ral.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
25. 2. 2021 20:46 Odeslat příspěvek
3x som im posielal doklad s adresou, ak mi to opäť neschvália, tak kašlem na to.
Toto je nonsens.


Offline - Diskutér Profil 
25. 2. 2021 21:24 Odeslat příspěvek
Vůbec tomu nerozumím. To se fakt zalekli toho počtu zájemců poté, co vyhlásili ten bonus pro nové klienty??


Offline - Nadšenec Profil 
25. 2. 2021 22:20 Odeslat příspěvek
To samé, už jsem to posílal na dvě registrace asi 3 x, pořád něco nesedí, na chat reaguji obecnými frázemi - dle mě je to úmysl.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 3. 2021 13:25 Odeslat příspěvek
Tak mohu potvrdit, že vyplácení odměn stále funguje, 40€ novému uživateli při registraci s doporučujícím kodem, 40€ dostane i ten kdo doporučí (alespoň já jsem nyní za doporučení dostal). Někdy registrace trvá, ale mohu potvrdit, že to stále jde dotáhnout do konce a odměny skutečně posílají.


Offline - Diskutér Profil 
6. 3. 2021 21:41 Odeslat příspěvek
jichaj píše
tak uz konecne odpovedeli, ale vadilo jim ze na vypise z banky je psc o jedno cislo jiny nez jsem zadal v aplikaci...takze zas znovu


takze pokracovani, ted uz mam dobre PSC, ale nesedi jim cislo domu..na zadosti je 90...ale na vypise z banky 90/3 (to je i na ID card)..tak jsem zvedavej co odpovi do tretice :)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 3. 2021 23:06 Odeslat příspěvek
Už to bude cca mesiac od začiatku registrácie a zatiaľ bez úspechu.
Čakám 3x na schválenie. Absurdná služba.


Offline - Diskutér Profil 
7. 3. 2021 14:07 Odeslat příspěvek
Bohužel, stejná zkušenost :-(


Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 3. 2021 12:27 Odeslat příspěvek
Zamietnuté znova. Požiadal som ich o vymazanie všetkých informácii čo o mne majú. Tragická služba.


Online - Nadšenec Profil 
8. 4. 2021 07:54 Odeslat příspěvek
blackcatcard opět rozdává bonusy za transakce, pokud je utraceno víc než 1000eur kartou v následujících 2 měsících, bude vyplacen bonus 40eur.

Na rozdíl od stjné akce někdy na přelomu loňského a letošního roku jsou ale nyní podrobnější výluky, konkrétně

This offer is applied to online and offline shopping only. It is not applied to internal and external bank transfers, other bank cards’ top-ups, operations with cryptocurrencies, cashier cash out, cash withdrawals at ATMs, bonuses received with the loyalty program, etc.

tak nevím, jestli to tentokrát půjde získat tak jednoduše, jako posledně...


Offline - Diskutér Profil 
8. 4. 2021 11:14 Odeslat příspěvek
Odkud je tahle informace? Já jsem nic nedostal.


Online - Nadšenec Profil 
8. 4. 2021 11:26 Odeslat příspěvek
dostal jsem dnes emailem...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další stránka
Stránka 8 z 11 [ Příspěvků: 155 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies