FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 2. 2021 06:30 Odeslat příspěvek
Rozhodl jsem se založit Hello spořící účet, i když snížili úrok. Mbank je mi nesympatická, jednak musím mít ještě mkonto, což nepotřebuji. Doporučte mi nějakého dalšího koně jen spořící účet.
- peníze k dispozici
- uročení na celou částku

Díky
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
26. 2. 2021 10:43 Odeslat příspěvek
Jedine jeste Trinity bank,vsude je mizerie


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 2. 2021 13:54 Odeslat příspěvek
Z dotazu soudím že M2M nemá v Trinity starý účet. Tedy Trinity teď má pro nováčky úrok 0.21%. To už i Moneta má 0.25% bez omezení.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 2. 2021 14:17 Odeslat příspěvek
Chápu správně, že mohu do Hello dát třeba 300k, ale 200k bude úročeno 0,6% a zbytek ne?


Offline - Inventář Profil 
26. 2. 2021 14:29 Odeslat příspěvek
Ano tak to je. Do 30.4. ještě 1%, pak 0,6%. Jen do 200k.


Offline - Diskutér Profil 
26. 2. 2021 17:11 Odeslat příspěvek
Gordon_F píše
Z dotazu soudím že M2M nemá v Trinity starý účet. Tedy Trinity teď má pro nováčky úrok 0.21%. To už i Moneta má 0.25% bez omezení.


Tak ja to necetl,museli to zmenit hoodne rychle,ze dne na den ani sem nevidel nikde predem info


Offline - Nadšenec Profil 
26. 2. 2021 18:02 Odeslat příspěvek
V Monete stačí měsíčně splnit podmínku příjmu 7000Kč na b.účet a 5x platbu z účtu,z toho 1x kartou a na spořáku dají 0,5% bez omezení.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 2. 2021 18:13 Odeslat příspěvek
marvy: jo, je to překvapení. Pořád koukám do mailu kdy se tam objeví že se to od 3.5. snižuje i pro stávající účty. Kéž bych byl špatný prorok.

mate59: Měsíční příjem na běžném účtu u MONETA Money Bankmusí být ve výši alespoň 20 000 Kč, aby byl úrok 0.5%. Ale to je zase akce. Kdo si pořád má první den v měsíci kupovat 5 čokoládových tyčinek (Alespoň 5 bezhotovostních odchozích plateb z běžného účtu v daném měsíci, z toho minimálně jedna platba debetní anebo kreditní kartou)? :-)


Offline - Nadšenec Profil 
26. 2. 2021 18:23 Odeslat příspěvek
Sorry,máš pravdu, musí to být 20000,spletl jsem to s bývalým 5% spořením,tam se posílalo 7000.Plnit podmínky mi nedělá problém,přepošlu si 4x naráz prachy na jiný účet a hotovo,kartou zaplatím jednou,všechno na začátku měsíce a klid.0,5% není moc,ale je to lepší než 0,25.


Offline - Diskutér Profil 
26. 2. 2021 20:35 Odeslat příspěvek
na všech SU v Creditas mám pořád 0,5%, na těch starých by to mělo být bez omezení zůstatku


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 2. 2021 23:31 Odeslat příspěvek
Já jsem v sazebníku Creditas zahlédla omezení 350 tis Kč u všech spořáků (s + i bez +), jestli si to pamatuji dobře, už je to delší doba a na jejich spořácích momentálně nic nemám.


Offline - Návštěvník Profil 
27. 2. 2021 10:03 Odeslat příspěvek
A1rh- píše
na všech SU v Creditas mám pořád 0,5%, na těch starých by to mělo být bez omezení zůstatku

Ano, je to bez omezení zůstatku.


Offline - Diskutér Profil 
27. 2. 2021 10:18 Odeslat příspěvek
M2M píše
Chlapi můžete mi vysvětlit tohle u mbank:
- Pokaždé, když platíte, se vám na mSpoření převede pevná částka bez ohledu na to, kolik platíte. Nejméně však 10 Kč.
- Z každé platby si odkládáte poměrnou částku, například 1 %.
- Můžete si nastavit způsob zaokrouhlení, například když platíte 460 Kč, částka se zaokrouhlí na 500 Kč a na mSpoření si pošlete 40 Kč.

Když nic z toho nech využivat a jen mít na spořícícm účtu peníze, je to možné? Lze ze spořícího účtu převádět peníze do jiné banky nebo jen na mkonto?

Tady je to docela dobře vysvětlené: Jak používat funkci mSpoření? https://www.youtube.com/watch?v=LIULovB-2n8
Prý že šetří na kokoksy (co s nima asi bude dělat?). Kdyby raději šetřila na Melouny !! Ale je to blondýna... :lol: 8-D


Offline - Poslední varování Profil 
27. 2. 2021 10:40 Odeslat příspěvek
M2M píše
Chlapi můžete mi vysvětlit tohle u mbank:
- Pokaždé, když platíte, se vám na mSpoření převede pevná částka bez ohledu na to, kolik platíte. Nejméně však 10 Kč.
- Z každé platby si odkládáte poměrnou částku, například 1 %.
- Můžete si nastavit způsob zaokrouhlení, například když platíte 460 Kč, částka se zaokrouhlí na 500 Kč a na mSpoření si pošlete 40 Kč.

Když nic z toho nech využivat a jen mít na spořícícm účtu peníze, je to možné? Lze ze spořícího účtu převádět peníze do jiné banky nebo jen na mkonto?


Byla tam i varianta, moznost nastavit pevnou castku (1 Kc) jen 1x mesicne. To vkladalo naprosto nejmin. Nekomu jsem to nastavoval, aby mu to nedelalo bordel ve vypisu. A pokud na mKontu (beznem uctu) nic neni, tak ani ta se neodlozi. Kazdopadne ekonomicky mit to na beznym uctu nebo na sporaku je dnes pod rozlisovaci schopnosti cloveka s prumernym prijmem (na to jedno msporeni se pripise cca 60 Kc a bude to klesat skoro na polovic), kdyby radeji ten cas venovali necemu kreativnimu :roll:

Protoze mi prijde usmevne pri inflaci 3,2% resit, jestli mam 0,6 anebo 0,1% - to je uplne jedno na limitujici castku do par statisic.


Offline - Diskutér Profil 
27. 2. 2021 13:33 Odeslat příspěvek
To trvá stále
mSpoření - Změnit - (Název, částka, termíny...) ponechat - a pak je na výběr:
• Když platím nebo - zaokrouhlování na stovky up, % z transakce, fixní částka z platby nebo
• Trvalá platba - lze nstavit od 1 Kč výše
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270 ... 528  Další stránka
Stránka 267 z 528 [ Příspěvků: 7916 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies