FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Unicredit Bank

Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 2. 2021 22:12 Odeslat příspěvek
Všem, komu potvrzování internet plateb z KK funguje - máte štěstí. V mém případě už od čtvrtka, čili 5 dní v kuse, M&M Gold nepoužitelná pro e-platby. "Missing data response element..." error viz brňák73 a další. Infolinka údajně o problému ví a řeší, zákazníkům o odstranění problému psát nebudou, prý je nutno zkoušet a až to začne fungovat asi bouchnout šampaňské. Poslední datum, kdy měla být dokončená oprava, bylo 9.2. No, neopravili nic. Ve čtvrtek od 22:00 prováděla banka údržbu IT, odstavila komplet e-banking a postupně během noci vícekrát posouvali plánovaný čas dokončení až na brzké ráno. Asi něco správně neotestovali a nasadili do produkce paskvil. Nebýt UC jediný vydavatel M&M Gold, řešil bych ukončení smlouvy :( Toto jsem ještě u české banky nezažil.
Poslední příspěvek


Offline - Návštěvník Profil 
10. 2. 2021 06:06 Odeslat příspěvek
Hosana. KK M&M funguje, po 5 dnech...


Offline - Nadšenec Profil 
10. 2. 2021 07:45 Odeslat příspěvek
Ja som vcera platil CSOB kartou MC a az na asi 5.pokus. Je to podla mna chyba niekde inde...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 2. 2021 12:30 Odeslat příspěvek
Potvrzuju, dnes konečně autorizace fungují. Reálně tedy 5,5 dne (na Play store někdo dokonce psal, že je 12 dní off, ale to může být problém konkrétního telefonu). Jdu bouchnout šampus :-/ Nejradši bych ztracený čas s infolinkou a eshopy bance nafakturoval.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 2. 2021 14:57 Odeslat příspěvek
Dnes dopoledne mi přišla sms (neměl jsem s platbou problémy, resp. poslední dny jsem asi ani přes net neplatil):
Upozorneni k platbam na internetu: pripominame, pro uspesne overeni platby kartou na internetu je potreba mit aktualizovanou aplikaci Smart Banking ci Smart klic, zapnute push notifikace a internetove pripojeni. Vice na https://www.unicreditbank.cz/cs/ostatni/3DSecure.html Vase UniCredit Bank


Offline - Návštěvník Profil 
11. 2. 2021 10:00 Odeslat příspěvek
Právě mi ta SMS přišla taky. Jsou to naprostí kikoti. Tvl, skoro týden jim platby nefungují, řeším to na jejich infolince, a oni mě pak budou školit, že musím být připojený k internetu?!


Offline - Mírně pokročilý Profil 
11. 2. 2021 11:56 Odeslat příspěvek
No tak to zkus, třeba to pomůže...


Offline - Trvalý BAN Profil 
15. 2. 2021 13:36 Odeslat příspěvek
Tak jsem konecne pryc z tohoto vsiveho Ústavu. Posledni automaticky vnuceny euro ucet, jsem dopredu dotoval 4€,s tim ze za leden si jeste strhnou 2€ za vedeni, no nakonec dle vypisu s ukoncenim uctu v lednu si poplatecek nestrhli, ale zustatek stejne schlamstli. Proroze jeho odeslani by me stalo dalsi tucny Ústavni poplatecek a nakonec by me tihle Šmejdi ucet kvuli tomu jeste neuzavreli,byl by v minusu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 2. 2021 14:14 Odeslat příspěvek
Suky. píše
A kurz už u těch nových VISA někdo ověřil na vlastní kůži? :-)

Díky

Ověřeno na lidech - USD platba kartou z Euro účtu v neděli zablokována dle kurzu UCB - EURO buy / USD sell z pátku, dnes zaúčtována dnešním kurzem UCB, tedy dohromady asi 7% navrch oproti ČNB.

No nic, zrušíme, měl jsem je jen na výběry mimo Euro zónu, takže teď opravdu k ničemu...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 2. 2021 23:20 Odeslat příspěvek
Tak to je smutné. Na tuto zkušenost jsem dlouho čekal, abych se rozhodl, jak dál.
Škoda, byla to moje nejoblíbenější karta do zahraničí (EUR i mimo EUR zónu)
Já jsem teda ještě VISA kartu neaktivoval, měl bych mít stále aktivni MC do 03/2022, třeba to ještě vydrží.


Offline - Diskutér Profil 
26. 2. 2021 14:38 Odeslat příspěvek
Tak za platbu v Penny pomocí KK AXA Club už není vratka 2 % :grr: . Nevíte jaký je teď seznam partnerů, když to přešlo k Uniqua?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 2. 2021 16:52 Odeslat příspěvek
Aplikace U-šetřete?
https://play.google.com/store/apps/deta ... o.usetrete


Offline - Trvalý BAN Profil 
26. 2. 2021 18:18 Odeslat příspěvek
čulibrk píše
Tak za platbu v Penny pomocí KK AXA Club už není vratka 2 % :grr: . Nevíte jaký je teď seznam partnerů, když to přešlo k Uniqua?

Jak to? 2 % byla jen u plateb nad 500 Kč, neměl jsi nizší?


Offline - Diskutér Profil 
26. 2. 2021 19:05 Odeslat příspěvek
Ne všechno byly platby nad 500 Kc. Už žádný partneři v Klubu Výhod nejsou, tak jen vratka 0,5 % všude. Přemýšlím o zrušení KK AXA Club, 80000 Kc/měsíc neprotočím.


Offline - Trvalý BAN Profil 
27. 2. 2021 02:44 Odeslat příspěvek
Přijde doba, kdy budeme rádi i za 0,5 %, a nebude to dlouho trvat.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301 ... 550  Další stránka
Stránka 298 z 550 [ Příspěvků: 8247 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies