FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Crypto.com

Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 3. 2021 18:51 Odeslat příspěvek
njn, vzhledem k tomu ze jsem zacal vic pouzivat Revolut az ted pro Crypto, v zahranici vsude pouzivam Curve, tak jsem o tom limitu ani terminu vubec nevedel a mam ho 18... kazdopadne tech 25tis neni moc ve chvili kdy clovek pres to toci vse, tam a neco i obcas zpet... otazka je jestli se to i s tim 0,5% navic pak vyplati oproti tomu kdybych to posilal primo z CSOB, kde ty kurzy zrovna moc pekny nejsou...
Poslední příspěvek


Offline - Trvalý BAN Profil 
8. 3. 2021 18:55 Odeslat příspěvek
Založ si MMB.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
8. 3. 2021 21:06 Odeslat příspěvek
co je MMB? myslis monetu? tak to opravdu reseni neni ,protoze menit banku jen kvuli tomuhle nehodlam, me vyhovuji premium sluzby CSOB a mam tam vse co potrebuji, historicky jeste AB a kvuli hypo KB ,takze dalsi ucet uz nechci ani nahodou :D


Offline - Trvalý BAN Profil 
8. 3. 2021 21:24 Odeslat příspěvek
Tak to budeš muset platit horší kurzy.


Offline - Diskutér Profil 
9. 3. 2021 12:01 Odeslat příspěvek
Zaplat si premium u Revolut, smenuj castky pres limit order a se ti i tech 175 voci za mesic zaplati ...


Offline - Návštěvník Profil 
9. 3. 2021 13:08 Odeslat příspěvek
Georgi, založit si dnes účet trvá pár minut online. Účet zdarma, nic neplatíš. Já využívám jak Revolut tak Monetu a kurzy jsou skoro totožné. Navíc máš k EUR účtu kartu zdarma což se taky může hodit, když cestuješ apod.. Na TopUp karty Crypta ideální kombinace..


Offline - Trvalý BAN Profil 
9. 3. 2021 14:09 Odeslat příspěvek
On je klient ČS, ten bude raději spokojeně platit a platit a platit poplatky.
;-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 3. 2021 17:43 Odeslat příspěvek
tvl kde jsi vzal ze jsem klient CS? :D jsem psal ze jsem premium klient CSOB a neplatim ani kacku za nic a jeste mam spoustu vyhod, proto nejak nemam moc potrebu si vytvaret dalsi ucty u dalsich bank pokud vylozene nemusim (zminoval jsem KB kde mam hypo).

Jinak tedy nevim o jakem kurzu monety mluvite ale kdyz kouknu na jejich online kalkulacku, tak mi to ukaze ze na 100E potrebuju 2706 kč, v revolut i s poplatkem 2639, tak ted asi nevim mozna koukam spatne :D
Jestli ono to i s tim poplatekm 0,5% nevychazi porad lepe nez pres bankovni kurzy.

-- 9. 3. 2021 18:45 --

treborit píše
Zaplat si premium u Revolut, smenuj castky pres limit order a se ti i tech 175 voci za mesic zaplati ...


jde o to ze ty vyhody ktere to premium ma uz mam jinde takze v nem nespatruji zadne vyhody krome toho poplatku za smeny nad 25tisic, kdybych tam vyuzil i neco jineho tak bych o tom i uvazoval.


Offline - Inventář Profil 
9. 3. 2021 18:06 Odeslat příspěvek
Asi koukáš špatně.


Offline - Trvalý BAN Profil 
9. 3. 2021 22:33 Odeslat příspěvek
ČS nebo ČSOB, to ja prašť jako uhoď. ;-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 3. 2021 22:51 Odeslat příspěvek
No to s tebou nemuzu souhlasit protoze argumentace stylem at platim poplatky atd je nesmyslna kdyz o sluzbe premium asi nevis nic ;)


Offline - Trvalý BAN Profil 
9. 3. 2021 22:56 Odeslat příspěvek
No asi tam moc dobré kurzy nemáš ne? :D


Offline - Návštěvník Profil 
10. 3. 2021 08:04 Odeslat příspěvek
Georgi, Moneta má směnárnu, která nabízí asi nejvýhodnější kurzy na bankovním trhu u nás.. Kdysi chodili lidi v Praze měnit do Kaprovky nebo Růžovky eura za dobrý vip kurz apod. Ale už nemusí, protože Moneta má lepší kurz. Jsi doma v pyžamu a u kafe si koupíš výhodně eura ke které máš kartu a to zdarma..
Musíš ale měnit v IB ne smartBance, která má horší kurz.. A kurz nad zhruba 1000 eur je taky horší. Jinak samé výhody. Ale čísla hovoří za vše, můžeš sem hodit kolik ti teď po ránu nabídnou za směnu 100 EUR..
Revolut - 26,188
Moneta- 26,1924
Exchange Kaprovka VIP kurz - 26,40..

Takže když si vyplýtváš u Revolutu svých 25t nebo kolik máš limit je Moneta velice dobrá náhrada.. Ale promiň pokud ti chceme radit, sám víš co je nejlepší..


Offline - Trvalý BAN Profil 
10. 3. 2021 10:10 Odeslat příspěvek
Předpokládám, že čím méně lidí bude směnárnu MMB využívat, tím dále dobré kurzy vydrží. Je to jen na nalákání nových klientů. Ve směnárně v appce má MMB kurzy špatné. Dříve to bylo obráceně myslím. Chytáky na zákazníky asi.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
10. 3. 2021 10:38 Odeslat příspěvek
karvinier píše
Georgi, Moneta má směnárnu, která nabízí asi nejvýhodnější kurzy na bankovním trhu u nás.. Kdysi chodili lidi v Praze měnit do Kaprovky nebo Růžovky eura za dobrý vip kurz apod. Ale už nemusí, protože Moneta má lepší kurz. Jsi doma v pyžamu a u kafe si koupíš výhodně eura ke které máš kartu a to zdarma..
Musíš ale měnit v IB ne smartBance, která má horší kurz.. A kurz nad zhruba 1000 eur je taky horší. Jinak samé výhody. Ale čísla hovoří za vše, můžeš sem hodit kolik ti teď po ránu nabídnou za směnu 100 EUR..
Revolut - 26,188
Moneta- 26,1924
Exchange Kaprovka VIP kurz - 26,40..

Takže když si vyplýtváš u Revolutu svých 25t nebo kolik máš limit je Moneta velice dobrá náhrada.. Ale promiň pokud ti chceme radit, sám víš co je nejlepší..


Jasne ja to beru, relevantni rady jsou vzdy vitany ;) Ja jen vychazel z kurzu ktery maji na kalkulacce na webu, pokud tento kurz v IB MMB je neverejny a nelze jej nikde jinde zjistit tak v pohode beru, ze to tak asi bude. jen resim jestli mi stoji za to vytvaret si dalsi ucet u dalsi banky jen pro jeden jediny ucel prevodu CZK na EUR nad 25 tis. to je asi jedine dilema ktere mam :)

Jeste jsem zjistil ze muzu mit v ramci premium konta CSOB taky i devizovy ucet EUR kompletne zdarma vcetne vsech transakci, ale to by asi nebylo reseni, pokud by tam byl zasadne rozdilny kurz, ktery nevim kde uplne zjistit.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 75  Další stránka
Stránka 39 z 75 [ Příspěvků: 1121 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies