FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Twisto

Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 3. 2021 14:19 Odeslat příspěvek
Přes kterou banku / aplikaci se vám daří číst MCC kód použitý u transakce? Zjistil jsem, že po migraci twista na jejich novou vlastní platební bránu jsem již za zaplacení nedostal odměnu na kreditní kartě, což by mohlo být způsobeno aplikací jiného MCC. Ale ani v detailu transakce ani v blokacích u plateb nevidím MCC.

Edit: Milos: M&M Gold - UCB


Naposledy upravil Pospa874 dne 29. 3. 2021 15:00, celkově upraveno 1
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
29. 3. 2021 14:29 Odeslat příspěvek
O jakou kreditní kartu se jednalo, abychom případně věděli, která další banka zrušila odměny za Twisto?

To jak zjistit MCC kód by mě osobně také zajímalo.


Offline - Nadšenec Profil 
29. 3. 2021 15:11 Odeslat příspěvek
MCC já osobně nevidím jinde. Jak jsem psal už výše, problém je s platbou přes novou bránu twista. Já jsem dnes a včera zaplatil několik transakcí přes uloženou CRV kartu (uloženou ještě před změnou) a normálně prošlo. Když jsem se pokusil zaplatit stejnou CRV kartou ale přímo zadanou (tedy neuloženou), platba neprošla přes CRV bez fronted poplatku. Z toho usuzujeme, že při placení uloženou kartou je vše při starém MCC a při platbě přes novou bránu twista došlo k nějaké změně...

Jak zjistit MCC u všech transakcí by mě osobně taky zajímalo...


Offline - Návštěvník Profil 
30. 3. 2021 18:43 Odeslat příspěvek
MCC zjistíte jedině tak, že si zavoláte do banky... a narazíte na člověka, který ví, co to je a dokáže to najít, a ještě je ochoten Vám to říci. Neznám banku ani fintechy, které by to ukazovaly. Jedině v Rusku, kde jsou ale odměny trochu jiného kalibru než na co jsme tu naučení. Třeba TinkOff a taky matka Yadex. Nebo jejich Kukuřice, ale to by jste museli nakupovat na jejich Eurosetu co obhospodařuje RNCO. Nebo AymaniBank, Avangard, SMP-bank... 


Offline - Inventář Profil 
30. 3. 2021 20:11 Odeslat příspěvek
Dnes jsem zkoušel zaplatit jednu Twisto úhradu zapamatovanou Curve kartou s podkladovou kartou Crypto a platba neprošla. Aplikace Curce hlásila zamítnutí platby na straně Twisto a ať zkusím použít jinou kartu. To jsem neudělal, ale zkusil jsem zaplatit napřímo Crypto kartou a platba normálně prošla.

Potřeboval jsem si ověřit, zda Crypto dává či nedává zpětný bonus za Twisto platby. A potvrdilo se mi, že nedává.

Jinak před dvěma týdny jsem uhradil několik Twisto plateb zapamatovanou Curve kartou s podkladovými kartami HB a mBank zcela bez problémů.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 3. 2021 11:11 Odeslat příspěvek
Tak to skutečně vypadá na konec placení Twista přes Curve při vypnutém Curve Fronted.

Zlusil jsem dát malou částku přes Twisto platební bránu zaplatit CRV s podkladovou debetní kartou. Dal jsem v Twistu zapamatovat platební kartu.

Když jsem chtěl poté výše uvedenou platbu GBiT přesunout z podkladové DK na nějakou KK, tak mi to už vůbec nenabízí GBiT u KK s poznámkou: "You must enable Curve Fronted to be able to use this card."


Offline - Nadšenec Profil 
31. 3. 2021 11:16 Odeslat příspěvek
to bude proto, že ona konkrétní transakce má už jiné MCC. Zkus (jestli můžeš) zaplatit jinou položku z twista již nyní již uloženou CRV kartou a třeba rovnou s podkladovou kreditkou. Podle mě by to mělo projít... Teda snad...


Offline - Mírně pokročilý Profil 
31. 3. 2021 11:29 Odeslat příspěvek
vcera s ulozenou curve a podkladovkou revolut neproslo, s podkladovkou wise proslo


Offline - Nadšenec Profil 
31. 3. 2021 11:41 Odeslat příspěvek
včera jsem platil uloženou crv s podkladem čs kreditka a prošlo bez problémů...


Online - Inventář Profil 
31. 3. 2021 23:12 Odeslat příspěvek
Tak potvrzuji, že jsem teď právě z Twisto appky zaplatil březnové vyúčtování (tedy sečtené předem neuhrazené položky z něj) bez problémů uloženou Curve kartou (fronted off) s podkladem Hello kreditka. Tedy skrz v systému Twista uloženou Curve kartu (kdy se nevyvolá u Twisto platební brána) to je stále zaplatitelné v pohodě.


Offline - Nadšenec Profil 
1. 4. 2021 00:17 Odeslat příspěvek
Mně to teda teď v úplně stejný situaci neprošlo (uložená CRV, podklad HB, vyúčtování) a jako důvod je Fronted (mám vypnuto)


Online - Inventář Profil 
1. 4. 2021 00:38 Odeslat příspěvek
Bude tedy záležet na tom, kdy (jak) byla Curve do Twista uložena.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 4. 2021 07:05 Odeslat příspěvek
Chystal jsem se zaplatit vyúčtování, ale je v něm chyba!! Vždy průběžně platím jednotlivé položky tak, aby se pak vyúčtování vešlo do 10000 a šlo zaplatit kartou. Tři již před týdnem zaplacené a zaúčtované položky však po mě chtějí zaplatit znovu!
Po letech zatím první negativní zkušenost...


Offline - Nadšenec Profil 
1. 4. 2021 08:35 Odeslat příspěvek
minarjo píše
Bude tedy záležet na tom, kdy (jak) byla Curve do Twista uložena.


Nejspíš, ukládal jsem ji až co se to tu začlo probírat.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 4. 2021 10:42 Odeslat příspěvek
to by se to nechovalo takhle:

Citace
vcera s ulozenou curve a podkladovkou revolut neproslo, s podkladovkou wise proslo


btw, dnes to se stejnou ulozenou curve a stejnou podkladovkou revolut proslo

spis mi prijde, ze na pozadi pouzivaji vic acquireru, a zalezi, na ktereho to zrovna jde
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 133  Další stránka
Stránka 95 z 133 [ Příspěvků: 1988 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies