FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

MONETA Money Bank

Offline - Inventář Profil 
19. 4. 2021 14:06 Odeslat příspěvek
Celou dobu jsem si myslel, že to ze strany Moneta bude dočasná "reklamní akce", která má svůj začátek a bohužel i konec. Velká banka typu Monety nemá důvod jít proti mainstreamu velkých (ale i daleko menších) konkurentů a nabízet o tolik výhodnější kurzové směny dlouhodobě. Je to jako s úroky na SÚ: lepší jen na určitý čas, k nalákání klientů apod.
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
19. 4. 2021 15:22 Odeslat příspěvek
Tak je krásné, že tu změnu spustili zrovna po nabytí účinnosti nového sazebníku - vyčuránci


Offline - Návštěvník Profil 
22. 4. 2021 08:17 Odeslat příspěvek
SOS: Mám v Monetě spořící účet s tím, že aktuálně potřebuju vyměnit Kč za Eura, cca 20 tisíc Eur (nákup auta v zahraničí). Nemáte tip, kde (v které bance) je to nejvýhodnější, popř. co mi asi Moneta může nabídnout?


Offline - Nadšenec Profil 
22. 4. 2021 08:25 Odeslat příspěvek
při tomto objemu bych šel přes devizovu společnost, např easychange, exchange, a další.


Offline - Návštěvník Profil 
22. 4. 2021 08:41 Odeslat příspěvek
Díky, přes Exchange lze jen hotově, asi? Pobočka jen v Praze? Díky.


Offline - Nadšenec Profil 
22. 4. 2021 10:24 Odeslat příspěvek
i bezhovotostně https://www.exchange.cz/deviza


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 4. 2021 14:22 Odeslat příspěvek
Kdo jste vypovídal kreditku u Monety: Jak dlouho trvá výpovědní lhůta? Lze pak kartu ještě používat nebo bude okamžitě zablokována? Je lepší ji před návštěvou pobočky splatit předčasně nebo přijde mimořádný výpis?


Offline - Nadšenec Profil 
27. 4. 2021 22:29 Odeslat příspěvek
Výpovědní lhůta je 30 dnů. Kreditka pak nejde používat (fyzicky, online to ještě nějakou dobu šlo). Kreditka by se měla splatit podle původního plánu (v bezúročném období), akorát výpis přijde až po uplynutí výpovědní lhůty, což může být později než je člověk zvyklý.

Rušil jsem kreditku koncem roku, na pobočce mi bylo řečeno, že s ní můžu platit dál během výpovědní lhůty, bezprostředně poté jsem v obchodě zaplatil, ale později v IB u KK bylo napsáno trvalá blokace. Mojí mámě pro jistotu KK na pobočce při zrušení rovnou přestřihli, aniž by se jí někdo na cokoliv ptal. Nejvíc mě naštval ten výpis, rušil jsem ji 29. prosince a výpis jsem dostal až na přelomu ledna a února.

Pokud jde o zůstatek, na zákaznické lince mi řekli, že pokud je zůstatek do + / - 100 Kč, tak to neřeší. Co je na tom pravdy, netuším. Šlo o to, že podle podmínek bych celý měsíc nemohl používat KK a musel platit za její vedení poplatek, protože bych nemohl udělat obrat. Nakonec to dopadlo tak, že poplatek jsem neměl, ale shodou okolností jsem za poslední měsíc na odměnách udělal těch cca 50 Kč, které si banka nechala. Pokud si dobře vybavuju, tak u KK Smart nešlo bez výpisu dopředu s určitostí vědět, jaké budu mít odměny (a nebo už si to nepamatuju).


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 5. 2021 09:36 Odeslat příspěvek
Zůstal někomu garantovaný úrok z bývalého SÚ u Wustenrodu (1,7 %) i po konci garantovaného období?


Offline - Diskutér Profil 
1. 5. 2021 15:04 Odeslat příspěvek
Platí ještě, že Moneta má spořák bez horního omezení objemu?


Offline - Inventář Profil 
1. 5. 2021 15:14 Odeslat příspěvek
Platí.


Offline - Diskutér Profil 
1. 5. 2021 15:17 Odeslat příspěvek
0,5% je za jakých podmínek? Co se musí plnit?


Offline - Inventář Profil 
1. 5. 2021 15:18 Odeslat příspěvek
Myslím (dívat se teď nebudu), že 5 plateb (z toho min. 1 kartou) a příchod 20k.


Offline - VIP uživatel Profil 
1. 5. 2021 15:27 Odeslat příspěvek
Lafayette16 píše
0,5% je za jakých podmínek? Co se musí plnit?


Moneta 0.25% neomezene + bonus 0.25% za aktivitu (prijem 20t + 5 plateb)

viz. zde:
viewtopic.php?p=12889697#p12889697


Offline - Diskutér Profil 
1. 5. 2021 19:13 Odeslat příspěvek
Podmínky kampaně z Monety: https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 012021.pdf
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320 ... 521  Další stránka
Stránka 317 z 521 [ Příspěvků: 7812 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies