FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Coinbase Earn - získejte $62

Offline - Diskutér Profil 
26. 2. 2021 15:03 Odeslat příspěvek
Hned ráno jsem to udělal, mám splněno, ale žádné NMR se mi do Wallet nepřipsaly. Je to jen můj problém, nebo má stejný problém i někdo další?
Poslední příspěvek


Offline - Mírně pokročilý Profil 
26. 2. 2021 19:03 Odeslat příspěvek
tmx643 píše
Co koukám, tak XLM, COMP a MKR jsou teď aktuální. Já byl na waitlistu asi 10 dní, pak to trvalo kratší dobu, teď asi zas delší. Každopádně ale nemělo by to znamenat, že je něco špatně. Prostě musíš počkat. Potom ty nově přidaný už jsou asi bez waitlistu.

Tak čekám další 2,5 měsíce a nic. Něco špatně asi bude. Můžeš mě navést, na co kde kliknout? Když kliknu na odkaz, tak mě to přidá na waiting list, ale dál nevím. Píše to "You’re on the waitlist. We’ll notify you if you’re eligible, and when it’s your turn to earn." Jak mi daj vědět?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 3. 2021 01:08 Odeslat příspěvek
Zdravím, taky jsem prošel procesem registrace včetně dvojitého ověření totožnosti. Ale nyní při rozkliku lekce na mě vyběhne hláška že nejsem způsobilý "vydělávat" konkrétně (Unfortunately your account isn't eligible to earn crypto).

Nesetkal se s tím někdo? Díky

Účet mám už čtvrtý den.


Offline - Nadšenec Profil 
2. 3. 2021 10:17 Odeslat příspěvek
Stretol. Tiež mi to vypisovalo, aj som niekde hľadal a našiel som krajiny, ktoré sú eligible for earn, žiaľ, SVK tam nie je, ale CZ áno. Účet mám presne mesiac a včera mi všetko išlo (teda nie úplne, väčšina mincí je rozdaná, ale niečo (okolo 25 eur) som zarobil. A SVK stále nie je v zozname, že môžu zarobiť týmito kurzami. Takže je možné, že je len treba vyčkať viac ako 4 dni. Ale je pravda, že som klikal na odkazy na konkrétne mince z predošlých príspevkov a tvárilo sa to ako nejaká pozvánka, kde som musel prijať podmienky a išlo to. Tak neviem, ako to funguje


Offline - Návštěvník Profil 
10. 4. 2021 06:18 Odeslat příspěvek
Je to stále aktuální?


Offline - Diskutér Profil 
10. 4. 2021 08:35 Odeslat příspěvek
Ano, některé aktivní rozhodně jsou. Vždy záleží, kolik peněz je na to určeno, něco skončí za 3 dny, něco už je aktivní půl roku.


Offline - Nadšenec Profil 
10. 4. 2021 21:25 Odeslat příspěvek
Mě to taky píše:

"Unfortunately your account isn't eligible to earn crypto."

Účet mám u nich už asi přes rok..

Nevím podle jakého klíče vybírají Ty, co si můžou vydělat a ty co ne...
Ověřený samozřejmě na coinbase jsem..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 4. 2021 15:42 Odeslat příspěvek
No míst, kde se dá vydělat krypto za pár kliků je více mrkněte sem https://www.bitsnoshit.com/500usd-v-bitcoinu-zdarma
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, #
Stránka 2 z 2 [ Příspěvků: 23 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies