FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Prémiové účty u českých bank

Offline - Inventář Profil 
1. 2. 2021 12:35 Odeslat příspěvek
On je asi v něčem problém, že? Jinak asi není problém poslat začerněný výpis s onou transakcí.
Poslední příspěvek


Offline - Poslední varování Profil 
1. 2. 2021 12:37 Odeslat příspěvek
filip893 píše
noi2 píše
Přesně to samé mi říkala i moje bankéřka, abych to neřešil. No a dnes koukám do Geroge a poplatek 1000 Kč za vedení služby EP. 8-D Takže to budu řešit. Příjmové kritérium jsem doposud plnil zasíláním mzdy přímo od zaměstnavatele, plus převod ze svého účtu v jiné bance, neboť 70k Kč čistého fakt neberu.

A to mohu být rád, že je to pouze za 1000 Kč a ne za 2500 Kč podle nového ceníku.

Tohle uz me nedelej, malem ke me jela sanitka nez jsem tam kouk 8-S :-l


Offline - Administrátor Profil 
1. 2. 2021 18:14 Odeslat příspěvek
Já naštěstí také bez poplatku.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
6. 2. 2021 11:22 Odeslat příspěvek
To EP je fakt bordel.

Napred mi volal "premiovy banker" ze tam uz nepracuje a ze mi rad nabidne sluzby odjinud. "Jak asi vite z emailu" - zadny email o zmene bankere jsem samozrejme nedostal.

Koukam do vypisu, a ta tabulka jestli splnuju podminky zmizela. Misto toho jsem se docetl ze jsem udajne za rok 2020 vycerpal LoungeKey vstupy - coz je blbost, ty tri zahranicni cesty co jsem stihl pred COVIDem jsem letel na firmu a mel salonek v letence, takze jsem nepouzil LK ani jedno.

Bordel nad bordel.


Offline - Návštěvník Profil 
18. 2. 2021 12:42 Odeslat příspěvek
Někdo nějaké nové info ohledně EP výpalného 2,5k měsíčně? Mimochodem, není někde v těch materiálech, že to příjmové kritérium se musí plnit na čtvrtletní bázi?


Offline - Mírně pokročilý Profil 
14. 4. 2021 13:23 Odeslat příspěvek
Malé info/varování pro uživatele Premium ČSOB: uživatel má nárok na devizový účet a kartu k němu zdarma, ale např SEPA platby (odchozí/příchozí) už jsou zpoplatněny.
Účet už mám delší dobu a pár plateb udělal až nedávno = hnedle jsem byl v nepovoleném debetu.


Offline - Nadšenec Profil 
15. 4. 2021 10:32 Odeslat příspěvek
Já myslel, že ty poplatky se teď někdy rušily nebo se mají rušit. Jistý si 100% nejsem.


Offline - Inventář Profil 
15. 4. 2021 12:31 Odeslat příspěvek
Ono je to naprosto jedno. Karty ČSOB v zahraničí s nepoužitelnými kurzy, marně mě napadá, na co by mi tam devizový účet byl. Jo, v devadesátkách byla v téhle oblasti ČSOB jednička, to jsem tam měl těch devizových účtů tak 5.


Offline - Diskutér Profil 
15. 4. 2021 18:55 Odeslat příspěvek
Tak třeba si tam pošleš eura místo revolutu, kde ti hrozí dokládání kde čeho, aby ti ze své zlovůle zase odemkli účet. Ten poplatek nesmí být vyšší než tuzemská platba, což je 5Kč, resp. ekvivalent v eur. Proč ho ale platíme v rámci premium, kde tuzemská platba je zdarma... no protože čsob. Ona ta platba je za 5 Kč, ale neúčtuje se, kdežto na devizách ano.


Offline - Diskutér Profil 
29. 4. 2021 09:55 Odeslat příspěvek
ČSOB Premium: v propagačních materiálech jsou všude limity a podmínky cestovního pojištění EXTRA FAMILY, ale v IB mám pouze EXTRA. Pojištění pro další osoby musím extra žádat nebo to je už za poplatek?


Offline - Diskutér Profil 
29. 4. 2021 10:09 Odeslat příspěvek
Já mám extra family a mám pocit, že jsem oznamoval jméno té další osoby. Jak to je v podmínkách třeba co se týče narození dětí ale nevím, jestli se mají nahlašovat, nebo je to bere automaticky.


Offline - Nadšenec Profil 
29. 4. 2021 11:45 Odeslat příspěvek
Když jsem ČSOB Premium zakládal tuším v 2017, tak jsem bankéři sděloval, že mám zájem o variantu Family - on se při sjednání ptal. Osobně nechápu, proč existuje varianta bez Family, když není žádný příplatek, nebo jiné omezení.

Zkus zavolat bankéři a požádat o změnu. Jména ostatních osob jsem hlásit nemusel, automaticky se bere dle smluvních podmínek pojištění blízká rodina.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 4. 2021 13:40 Odeslat příspěvek
zaregistrovali jste někdo změnu podmínek u ČSOB PRremium od 1.4.2021?
nově už nestačí obrat, kredit nebo úvěr, ale chtějí i další věci:

Citace
Vedle výše uvedených kritérií je podmínkou pro poskytování Služby i aktivní využívání dalších produktů a služeb
ČSOB. Za aktivní využívání se považuje uskutečnění alespoň 3 karetních transakcí v měsíci prostřednictvím karet
vydaných k Premium Kontu/Premium Kartě klienta nebo vlastnictví alespoň dvou produktů ČSOB skupiny, jež nejsou
klientovi poskytovány zdarma. Všechna kritéria uvedená v tomto článku musí být plněna klientem každý měsíc,
a to po celou dobu Služby. Tato podmínka platí pro klienty, kteří si zřídili službu ČSOB Premium po 1. 11. 2020.


že já si ho nezaložil loni....
by mne zajímalo, jestli pravidelná investice v min. výši a životní pojištění patčí mezi ty dva produkty co nejsou poskytovány zdarma....


Offline - Nadšenec Profil 
29. 4. 2021 13:55 Odeslat příspěvek
Hmmm zajímavé. Zjevně se mě to netýká, aspoň zatím, ale docela by mě zajímalo, jak se to teda v praxi počítá, když je to tak vágně definované. Co třeba investice? Řekněme, že mám třeba pravidelné do 3 různých fondů. Počítá se to jako jeden produkt nebo tři?


Offline - Přeborník Profil 
29. 4. 2021 14:32 Odeslat příspěvek
Mám službu od roku 2017, samozřejmě se dá všechno zrušit, mrzelo by mě přijít o pojistky zdarma, ale na druhou stranu, platit za služby navíc, které nepotřebuji, je taky mimo mísu.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299 ... 355  Další stránka
Stránka 296 z 355 [ Příspěvků: 5316 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies