FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Curve karta

Offline - Diskutér Profil 
27. 6. 2021 07:46 Odeslat příspěvek
čulibrk píše
Je běžné, že Curve blokuje nabití do Revolutu přes Curve kartu?

jinak než přes CRV nenabíjím, 2-3x měsíčně
Poslední příspěvek


Offline - Diskutér Profil 
27. 6. 2021 11:41 Odeslat příspěvek
taylor729 píše
Po 15 GBiT na ČS kreditku v jednom dni mi zacala odmitat preauth pri dalsich pokusech o GBiT. Limitem to není a celkova suma vsech přenesenych transakci byla jen nekolik malo tisíc czk.
Nemate nekdo podobnou zkusenost?

Tak to bude asi nějaký interni denni limit online transakcí, dnes jsem mohl udělat dalších 15 transakcí než se to zase bloklo.
Nechavat presun plateb za cely mesic az na konec měsíce tedy nebude nejlepsi napad pokud je cílová karta kreditka CS.


Offline - Diskutér Profil 
27. 6. 2021 13:11 Odeslat příspěvek
a z jaké karty ten gbit děláš? KK Hello nebo jiná? Jen mě zajímá smysl tolika gbitů


Offline - VIP uživatel Profil 
27. 6. 2021 19:25 Odeslat příspěvek
qwepo753 píše
Nenašel jsem v appce žadnou možnost změny, když už mám tři obchodníky nastavené u Curve Black. Škoda, chtěl bych změnit na Penny.

Volba je "nafurt". Bohužel.


Offline - Trvalý BAN Profil 
27. 6. 2021 20:01 Odeslat příspěvek
A co udělat downgrade na Curve Blue a pak znovu upgrade na Curve Black? Pak bych si nejspíš mohl zvolit obchody znovu?


Offline - VIP uživatel Profil 
27. 6. 2021 20:27 Odeslat příspěvek
qwepo753: Jo, ale naúčtuje se poplatek... Je tam minimum fee za Black/Platinum. Blbost.


Offline - Inventář Profil 
28. 6. 2021 04:28 Odeslat příspěvek
Zkusit vykomunikovat manuální změnu? Rozšíření seznamu obchodů mi přijde jako docela rozumný důvod.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
28. 6. 2021 08:07 Odeslat příspěvek
taylor729 píše
taylor729 píše
Po 15 GBiT na ČS kreditku v jednom dni mi zacala odmitat preauth pri dalsich pokusech o GBiT. Limitem to není a celkova suma vsech přenesenych transakci byla jen nekolik malo tisíc czk.
Nemate nekdo podobnou zkusenost?

Tak to bude asi nějaký interni denni limit online transakcí, dnes jsem mohl udělat dalších 15 transakcí než se to zase bloklo.
Nechavat presun plateb za cely mesic az na konec měsíce tedy nebude nejlepsi napad pokud je cílová karta kreditka CS.

Už jsem to tu psal asi před rokem - vysledoval jsem, že po 15 transakcích na kreditky ČS (a nemusí to být jen GBiT) se s další transakcí musí 12 hodin počkat. Tedy nikoliv jeden den.


Offline - Diskutér Profil 
28. 6. 2021 08:33 Odeslat příspěvek
Volba neni na furt, napsal jsem slusne na support, ze pridali Billu a ze ji chci vymenit a resetnuli mi ty obchodniky, z kterych davaji to 1%


Offline - Nadšenec Profil 
28. 6. 2021 11:39 Odeslat příspěvek
Kdo kde kam pridal Billu?


Offline - Inventář Profil 
28. 6. 2021 11:44 Odeslat příspěvek
Do odměn Curve, které se ovšem týkají jen hrazených tarifů, resp. u Blue jsou jen pro nováčky po dobu prvních 3 měsíců.


Offline - Nadšenec Profil 
28. 6. 2021 12:07 Odeslat příspěvek
Diky, tak aspon se mi ucty a karty nebudou rozsirovat, tohle forum je na to velmi nebezpecne.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
29. 6. 2021 07:59 Odeslat příspěvek
Stačí pro změnu obchodu napsat na podporu a manuálně to změní. Je tam i nově kaufland.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 6. 2021 16:47 Odeslat příspěvek
Po dvou týdnech je karta dodatečně verifikována, do Apple Wallet šla přidat, zdá se tedy, že nic už nebrání jejímu používání. Po skoro měsíci konečně dobrá zpráva.


Offline - Návštěvník Profil 
1. 7. 2021 09:53 Odeslat příspěvek
Nedari se mi uhradit Twisto (10k CZK) pomoci CRV s podkladovou HB! KK (zkousel jsem dve ruzne). Platbu potvrdim, ale nakonec "declined". V detailu zamitnute platby jeste navic vidim "Twisto.cz (Fee 150.00CZK)". Uf.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397 ... 549  Další stránka
Stránka 394 z 549 [ Příspěvků: 8229 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies