FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Moravský peněžní ústav, spořitelní družstvo

Offline - Administrátor Profil 
2. 8. 2008 09:27 Odeslat příspěvek
Ne, nevypověděl. Vždyť říkám, že pro ty peníze nemám žádné smysluplné využití.
Poslední příspěvek


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
2. 8. 2008 10:02 Odeslat příspěvek
Tak to se můžeš zúčastnit i té jejich soutěže o Fabii.
http://www.mpu.cz/cs/akce--souteze/treti-fabia---2008/

Citace
Do této akce se mohou zapojit všichni klienti MPU, kteří jsou majiteli vkladového účtu nebo vkladní knížky denominované v CZK, USD nebo EUR s 6-ti měsíční či delší výpovědní lhůtou se zůstatkem k poslednímu kalendářnímu dni v měsíci předcházejícímu příslušnému měsíčnímu kolu konání akce v minimální výši ekvivalentu 200.000 CZK a více bez podání výpovědi vkladu.


Offline - Administrátor Profil 
2. 8. 2008 10:16 Odeslat příspěvek
Díky za tip, to není špatný nápad, i když v zájmu všech účastníků silničního provozu by bylo lepší, kdybych vyhrál spíš ten telefon. Řidičák sice má, ale že bych uměl řídit.....:-)


Offline - Administrátor Profil 
2. 8. 2008 11:01 Odeslat příspěvek
já si to auto klidně vezmu :lol:


Offline - Inventář Profil 
2. 8. 2008 13:07 Odeslat příspěvek
oooooo: ostatni telefony jsou oficialni ceske - poznat se to da nejenom ze samolepek na krabici (at jiz zakladni identifikacni pristroje, tak i prohlaseni CTU a dalsi znaky). Nicmene Nokia 6300 tyto znaky nenese, naopak nese samolepku s napisem, ktery zde napsal PatrikChrz.

PatrikChrz: to ze ted nemas smysluplne vyuziti prece neznamena nic proti vypovedi. Nevim na kolik sis to dal ty, ale za rok prece clovek muze nechat automaticky prevest penize jinam. A kdyz se mu nenaskytne lepsi moznost, tak je tam zase posle a pojede to nanovo.


Offline - Administrátor Profil 
2. 8. 2008 16:01 Odeslat příspěvek
S474N: mám to jen na půl roku, uvidíme, zatím se zúčastním té soutěže - kdybych náhodou ke smůle všech chodců a řidičů to auto vyhrál :-). Až soutěž skončí, tak se rozhodnu co dál.
To by jeden neřek, jaké emoce je schopen v ostatních účastnících silničního provozu vyvolat, když projede křižovatku na jedničku a těsně za ní z-v-o-l-n-a zařadí dvojku :-)
No, třeba se konečně naučím řídit :-))


Offline - Inventář Profil 
2. 8. 2008 17:13 Odeslat příspěvek
PatrikChrz: tak tu soutez jsem nejak nepobral. To si staci vytisknout ten listek a napsat cislo, kolik lidi bude na pobocce 22.8.?


Offline - Administrátor Profil 
2. 8. 2008 17:35 Odeslat příspěvek
Tak nějak jsem to pochopil. Za každých 200 000 Kč můžeš dát jeden tip.
Zkusím tam zajít příští týden někdy o polední pauze a uvidíme.


Offline - Inventář Profil 
2. 8. 2008 17:44 Odeslat příspěvek
PatrikChrz: heh no kvuli Fabii by se i vyplatilo mit k dispozici tak 100 lidi a ty tam prubezne nahnat na ty dve pobocky tak, abys "udelal" presne svuj tip :mrgreen:


Offline - Administrátor Profil 
2. 8. 2008 18:06 Odeslat příspěvek
To je fakt, to by byl fór. Spočítat si, kolik lidí tam přes den průměrně přijde, svůj tip "přestřelit" o tu stovku, od rána stát před pobočkou a pak těsně před zavíračkou tam ty "rozdílné" nahnat :-)

Problém je v definici odpovědi "kolik klientů obslouží". Tedy tito lidé by si museli v místě minimálně založit účet, aby byli považováni za klienty :-)

Otázkou je, jestli by se při sečtení všech nákladů ta Fabka ještě vyplatila :-(


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
2. 8. 2008 18:16 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
Otázkou je, jestli by se při sečtení všech nákladů ta Fabka ještě vyplatila :-(


Zvlášť jestli je homologována pro silniční provoz pouze v Nigérii.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Offline - Nadšenec Profil 
2. 8. 2008 19:23 Odeslat příspěvek
S474N, vidím, že ty jsi ten typ, který ze všeho vytříská maximální prospěch a užitek pro sebe :-D :D

Patriku, když tak tu Fábii můžeš střelit, pokud s ní nebudeš chtít "ohrožovat" druhé ;-) :-)

Ooooo, no myslím, že Fábie na Nigerii být homologována nemůže, ledaže by jezdila bez kol, bez střechy a měla pohon na kokosové mlíko :-)


Offline - Administrátor Profil 
2. 8. 2008 19:43 Odeslat příspěvek
Ondrasz píše
Patriku, když tak tu Fábii můžeš střelit, pokud s ní nebudeš chtít "ohrožovat" druhé ;-) :-)


Určitě by to bylo v zájmu všech účastníků silničního provozu :-)
No uvidíme, když vyhraju dám vědět a pak se nějak rozhodnu. Zase na druhou stranu, bych se už konečně měl naučit řídit, když už mám ten řidičák :-))


Offline - Nadšenec Profil 
2. 8. 2008 20:09 Odeslat příspěvek
Tak snad to nebude tak strašné, jinak by ti ty papíry nedali, ne? :-) Umět řídit není nikdy na škodu, navíc nikdy nevíš kdy to budeš potřebovat třeba i v práci, je to skoro jako s jazyky...


Offline - Uživatel deaktivován Profil 
3. 8. 2008 06:07 Odeslat příspěvek
PatrikChrz píše
oooooo: na výběr jsem nic nedostal, dostal jsem stříbrný - stejný jako mám pracovní. Podle mě se snad ani jiný nedělá, nebo ano?
Vím ještě o šedivém, ale to je 6300i a ten je samozřejmě dražší :-)


Prodáva se i černý, ten se mi líbí nejvíc, dále bílý, černostříbrný, červenostříbrný, ...
Nokia 6300 Black
Nokia 6300 White
Nokia 6300 Black Silver
Nokia 6300 Red Silver
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 39  Další stránka
Stránka 7 z 39 [ Příspěvků: 578 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies