FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Unicredit Bank

-
25. 6. 2010 22:08 Odeslat příspěvek
http://www.investujeme.cz/kratke-zpravy ... m-na-trhu/
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
25. 6. 2010 22:16 Odeslat příspěvek
Jestli je to stejné jako "normální" Unibon (pásmové úročení až 3,5 %), tak to má při započtení poplatků efektivní úrok jen 1,28 %
http://www.mesec.cz/clanky/pasmove-uroc ... taky-bank/


Offline - Poslední varování Profil 
5. 7. 2010 12:23 Odeslat příspěvek
-90,00CZK
Detaily transakce
POPLATKY Poplatek za sadu 100 SMS pro mobilní bezpečnostní klíč

- dobré, co? Vy máte token (za 500 Kč), že neplatíte za SMSky? :-)

Jestli chce UCB poradit, tak autorizační SMS nebo token nechť dá zdarma a vedení účtu pro nepodnikatele také, a zlepší IB, jinak podle mě nemá šanci (i když těch stádních klientů nemá prý málo - podle mě 80% lidí to neřeší)


Offline - Poslední varování Profil 
7. 7. 2010 13:44 Odeslat příspěvek
Až do vydání nového sazebníku má UCB Cashback zdarma, platí i pro Axa kreditní karty (vyberete 1500,- zdarma a k tomu ještě dostanete bonus 1%:-), není to bráno jako výběr z bankomatu.

www.unicreditbank.cz/cz/obcane/karty/cash-back.html

Od 15. září* měl být nový sazebník, kde bude za Cashback z kreditky poplatek 19 Kč, tedy stále méně jak z bankomatu, ale už více, než bonus (1% z 1500 Kč je bonus 15 Kč :-).

Akt. info viz kl. centrum 800 122 221 v IVR 132

*pravděpodobně bude oddáleno, UCB dle všeho nestihne včas schválit a zveřejnit sazebník, stále v něm něco kutí...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 8. 2010 11:10 Odeslat příspěvek
Dobrý den. Přemýšlím o založení Praktik konta. Za ty penízky mi to připadá jako dobrá nabídka.
Jen bych se chtěl zeptat zda-li někdo máte zkušenosti s UCB, připadně jaké?
Díky za vaše příspěvky.


Offline - Diskutér Profil 
8. 8. 2010 11:20 Odeslat příspěvek
Mé osobní zkušenosti s UCB, resp. s jejich IB jsou tragické. Často jim to nefunguje, cokoliv jsou schopni řešt až tak po 9-10 hodině, holt je to asi smetánka, která před 9:00 nehne prstem. A kvalita jejich infolinky je na tom podobně mizerně :-( Už bych u nich účet nezakládal. Rozhodně nejsou levní a už jejich čulibrkárny ohledně spořícího účtu a jejich pásem mluví samo za sebe. Vyrovnat se jim může snad jedině ČS.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
8. 8. 2010 11:24 Odeslat příspěvek
To Ruprecht001: Díky tedy za info. Ono se říká co je italské a polské stojí za ....
Jinak tento produkt se mi zamlouval, asi tedy budu hledat jiný.


Offline - Diskutér Profil 
8. 8. 2010 13:10 Odeslat příspěvek
Já tam tenkráte zakládal účet s tím, že jsem se rozhodoval mezi ČSOB a UCB a ještě snad jednou bankou. Vycházeli mi o něco výhodněji, po Praze mají několik poboček, jenže... v pobočkách otevřeno jen o 9 do 17, což je pro pracujícího člověka dost nevhodná doba. Vklad hotovosti zpoplatněný, zdarma jen přes vkladomat, ale peníze jsou připsány až druhý den a to ne dříve jak před 10 hodinou :-( (dost hloupé, když potřebuješ doplnit peníze na účtě a něco hned zaplatit). Jo a po 2 letech mi přestala fungovat jejich "kalkulačka" na IB, která by měla vydržet 5 let :-/


Offline - Diskutér Profil 
8. 8. 2010 13:47 Odeslat příspěvek
Ruprecht001 píše
...
Vklad hotovosti zpoplatněný...

Nyní to mají už zdarma.


Offline - Nadšenec Profil 
9. 12. 2010 18:07 Odeslat příspěvek
tak sem se dnes informoval na pobocce UCB na podminky Visa platinum :) a pry staci pri zadosti mit obrat na uctu 300k:) dalichu, co ty na to, Visu platinum uz mas ve sbirce? :) :)


Offline - Diskutér Profil 
10. 12. 2010 08:28 Odeslat příspěvek
fikyyy píše
tak sem se dnes informoval na pobocce UCB na podminky Visa platinum :) a pry staci pri zadosti mit obrat na uctu 300k:) dalichu, co ty na to, Visu platinum uz mas ve sbirce? :) :)
Zo rok nebo měsíčně? :mrgreen:
To levněji vyjde Visa Platinum u ČS v rámci kontra Premier, tam stačí obrat 100k nebo vklady 1 mio ;-)


Offline - Poslední varování Profil 
10. 12. 2010 08:47 Odeslat příspěvek
zjevně už ty gold a platinum karty nikdo nechce... k čemu je to, mimo aerolinek, vlastně dobré? :-D


Offline - Nadšenec Profil 
10. 12. 2010 09:53 Odeslat příspěvek
Doublesix: no za mesic :) jinak ta infinite, to v sporce davaj i novym klientum, co nemeli hsbc Premier,kdyz udelaji ten obrat?


Offline - Diskutér Profil 
10. 12. 2010 10:30 Odeslat příspěvek
fikyyy : na netu tvrdí, že ano.
www.cspremier.cz


Offline - Diskutér Profil 
10. 12. 2010 13:54 Odeslat příspěvek
Koukám, že UniCredit nabízí účet zdarma - jedná se o Expresní konto. První 3 měsíce zdarma, pak je zdarma při obratu 10 000 Kč měsíčně nebo pokud jsou vklady na BÚ a SÚ vyšší jak 50 000 Kč. Při nesplnění podmínek stojí konto 50 Kč.
V ceně konta je pouze karta Visa electron, 2 výběry z bankomatů UniCredit, internet banking.

http://www.unicreditbank.cz/cz/obcane/u ... konto.html
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 550  Další stránka
Stránka 3 z 550 [ Příspěvků: 8247 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies