FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

Komerční banka

Offline - Přeborník Profil 
21. 9. 2010 23:30 Odeslat příspěvek
Zaujal mě tento článek: http://www.mesec.cz/clanky/komercni-ban ... ach-mbank/

Konečně se i v KB našel někdo rozumný a všechny ty karty, které dnes nabízí výběr zdarma mé Perfekt konto nahradí... např. 4x zaplatím menší nákup a 4x budu moct vybrat v bankomatu zdarma... vidím to, že se mé účty opět sníží na menší číslo a některé z bank budu moct udělal papalala :-D
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
16. 11. 2010 14:10 Odeslat příspěvek
KB spolecne s Ceskou pojistovnou zacala aktualne nabizet nasledujici akci klientum CP:

1) Extra konto - nutno posilat minimalne 35.000, vedeni gratis, v cene 2 karty MC nebo VISA

2) Premium konto - nutno posilat minimalne 75.000, vedeni gratis, v cene zlata karta MC a clenstvi v Elite programu

3) Perfekt konto - nutno posilat minimalne 10.000, vedeni gratis

A to nejlepsi nakonec - pri vyuziti teto sance clovek dostane navic darek bud 2x 500 poukazka na benzin u OMV nebo pero Parker v hodnote 1000 Kc. Prevzetim darku se klient zavazuje, ze bude vyuzivat jedne z vyse uvedenych nabidek minimalne 6 mesicu.

Takze co vy na to panove? Stoji ten benzin za to, Patriku? :mrgreen:


Offline - Administrátor Profil 
16. 11. 2010 14:37 Odeslat příspěvek
No, klient CP jsem - mam pojistku "na blbost" za 360 kc za rok. Ale na tech uctech neni pro me nic lakaveho. Karet mam pet (2 * VISA electron, VISA classic, VISA gold a Maestro), dalsi nepotrebuji. Ucty zdarma mam take (jen pro zajimavost, pohyby jsou take zdarma?), navic konverzni kurzy ma KB docela spatne. Zajimavy je snad ten benzin (nemam auto) nebo to pero (v ruce pisi jen vyjimecne), takze nic pro me.


Offline - Inventář Profil 
16. 11. 2010 14:40 Odeslat příspěvek
PatrikChrz: na ucty kasle pes, me zajima ta pulka nadrze zadarmo :mrgreen:


Offline - Administrátor Profil 
16. 11. 2010 14:45 Odeslat příspěvek
S474N píše
PatrikChrz: na ucty kasle pes, me zajima ta pulka nadrze zadarmo :mrgreen:

Ze bych si to auto koupil? Od KB spotrebitelsky uver a od CP POV + HAV? ;-)


Offline - Inventář Profil 
16. 11. 2010 15:01 Odeslat příspěvek
No jde o to i zjistit, kolik stoji preposlani penez apod. 6x preposlat penize mi necini problem a litr clovek na zemi nenajde, ze.


Offline - Diskutér Profil 
16. 11. 2010 16:00 Odeslat příspěvek
Na Extra a Premium kontu jsou pohyby na účtu zdarma, na Perfekt kontu ne.

:hm Manželka má Perfekt konto a u ČP má penzijko. Tak jdu omrknout tu nabídku. Něco zdarma se hodí vždycky :mrgreen:


Offline - Nadšenec Profil 
16. 11. 2010 16:14 Odeslat příspěvek
S474N: ta nabidka je neverejna? nejak to na webu kb ani pojistovny nevidim


Offline - Přeborník Profil 
16. 11. 2010 16:16 Odeslat příspěvek
Tak to je dobrá zpráva.. u KB mám hypotéku a není problém zrušit penzijko u Axy a založit v pojišťovně..popřípadě chci stejně přejít s pojištěním nemovitosti z Allianz právě k české pojištovně...

Kde jsi přišel a nastudoval tyto podmínky?


Offline - Diskutér Profil 
16. 11. 2010 16:18 Odeslat příspěvek
Také jsem tu nabídku nenašel, ani na stránkách KB, ani u ČP. :hm


Offline - Přeborník Profil 
16. 11. 2010 16:31 Odeslat příspěvek
Mám od nějaké pracovnice infolinky potvrzeno, že tato nabídka platí do konce prosince a konto by mělo být zdarma po celou dobu používání... jelikož jsem nevolník KB s běžným účtem a dalších 7 let budu a od nového roku mají i dobře propracované výběry z bankomatu, tak bych této nabídky využil 100%

Ve čtvrtek půjdu na schůzku s pracovnicí a pak sdělím více

-- 16. 11. 2010 16:31 --

DoubleSix: na www.kb.cz jí nenajdeme...to mě sama řekla


Offline - Inventář Profil 
16. 11. 2010 16:32 Odeslat příspěvek
Obrázek Obrázek


Offline - Přeborník Profil 
16. 11. 2010 16:40 Odeslat příspěvek
Čtu, že se musí donést kupón, který je součástí dopisu a ten dopis...takže bez toho mě to neudělají?


Offline - Diskutér Profil 
16. 11. 2010 16:42 Odeslat příspěvek
S474N : tak to si mě moc nepotěšil, tohle manželka nevyužije, protože je již několik let klientem KB :-(


Offline - Inventář Profil 
16. 11. 2010 16:42 Odeslat příspěvek
Koukam, ze i cist umis, ale chapat asi moc ne, ze?

BTW nehlede na fakt, ze se tam pise, ze clovek nesmi byt od 1.1.2010 jiz majitelem uctu u KB.

DoubleSix: no jde o to, jestli toho mam vyuzit ja. Ale porad si rikam, ze pulka nadrze je dobrej benefit, za 6x preposlani treba 10.000.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 136  Další stránka
Stránka 1 z 136 [ Příspěvků: 2028 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies