FinExpert.cz

Přihlásit se


 Další stránka

korunka.cz

Offline - Přeborník Profil 
12. 2. 2012 14:06 Odeslat příspěvek
Chci si v tomto net obchodě objednat myčku nádobí.. je tento obchod záruka kvality? Má totiž ceny myček řádově i o 1500,- levnější než jinde.. Vím, že fungují dlouho, ale byl bych rád, kdyby fungovali dlouho i nadále a náhodou nevyprodávají ještě než skončí
Poslední příspěvek


Offline - Inventář Profil 
12. 2. 2012 14:11 Odeslat příspěvek
dr._lukas: a opravdu si myslis, ze kdyz by nekdo mel tyhle informace, tak je zrovna verejne napise?


Offline - Přeborník Profil 
12. 2. 2012 14:22 Odeslat příspěvek
Tak já osobně bych napsal na net, kdybych veděl, že je nějaký obchod na pokraji krachu :-)


Offline - Administrátor Profil 
12. 2. 2012 14:25 Odeslat příspěvek
Nikdy jsem u nich nenakupoval, ale vím, že jsou na trhu už dlouho. Zkoušel si srovnat i s Kasa.cz, Obchodni-dum.cz a Alza.cz?
Taky mrkni na akcniceny.cz, občas se tam dají odchytnout zajímavé akce.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 2. 2012 14:44 Odeslat příspěvek
Když už chceš kupovat nejlevněji, tak si nejdříve vyber konkrétní výrobek a pak ho zadej do srovnanicen.cz nebo heureka.cz.


Offline - Přeborník Profil 
12. 2. 2012 14:52 Odeslat příspěvek
Přesně tak to dělám.. Nejčastěji srovnávám na heurece.. Kasa, obchodní-dům i alza mají vybrané výrobky daleko drahší


Offline - Diskutér Profil 
12. 2. 2012 14:56 Odeslat příspěvek
Korunka je tu hodně dlouho a je to dost velký obchod, někdy má i dost slušné ceny. U bílého zboží si dej pozor na šedý dovoz z Polska, pokud si zabuduješ do kuchyně myčku a začne ti třeba téct, tak vážně nepotěší, až ti to servisák odmítne spravit a tobě nezbude než to zase vymontovat a dovézt do eShopu k reklamaci.


Offline - Přeborník Profil 
12. 2. 2012 14:57 Odeslat příspěvek
tak například tento typ: Whirlpool ADP 7955 WH TOUCH

Korunka: 9 129,-
Kasa: 11 231,-
Alza: 9 949,-
Mall: 9 940,-
Obchodní-dům: 11 231,-


Offline - Diskutér Profil 
12. 2. 2012 14:59 Odeslat příspěvek
dr._lukas: Sím Tě, proč tady řešíš drobný? Copak jsi nějaká ubrečená důchodkyně?


Offline - Přeborník Profil 
12. 2. 2012 15:00 Odeslat příspěvek
vidím, že má v hlavě ******no :-D Již to vypovídá o tvém zaměstnání, to dělá kdejaký trotl :-D Každopádně pleteš jabka s hruškama :-D


Naposledy upravil dr._lukas dne 12. 2. 2012 15:03, celkově upraveno 1


Offline - Diskutér Profil 
12. 2. 2012 15:01 Odeslat příspěvek
Citace
od dr._lukas 12. 2. 2012 15:00

vyser si oko krávo


Prosím?


Offline - Přeborník Profil 
12. 2. 2012 15:04 Odeslat příspěvek
no slyšíš dobře :-) běž nahánět ovečky na nějaké pojistky a pokud k obchodu korunka.cz nic nemáš, dej si kávu a pusť nedělní pohádku :-)


Offline - Diskutér Profil 
12. 2. 2012 15:04 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
vidím, že má v hlavě ******no :-D Již to vypovídá o tvém zaměstnání, to dělá kdejaký trotl :-D Každopádně pleteš jabka s hruškama :-D

Myslíš, že není vidět, že jsi předchozí příspěvek upravil? Myslím, že to vypovídá hlávně hodně o tobě, hrdino.......

-- 12. 2. 2012 15:05 --

dr._lukas píše
no slyšíš dobře :-) běž nahánět ovečky na nějaké pojistky a pokud k obchodu korunka.cz nic nemáš, dej si kávu a pusť nedělní pohádku :-)

Ty jsi opravdu zamindrákovaný ubožák


Offline - Přeborník Profil 
12. 2. 2012 15:06 Odeslat příspěvek
Ano je vidět, že jsem poslední příspěvek upravil :-D A co jako? Mám jít hodit stojku na mráz? :-D Pouze jsem chtěl být na tebe hodnější :-) Ale to první každopádně platí

-- 12. 2. 2012 15:09 --

A pokud si uděláme rekapitulaci, tak kdo začal být vulgární vůči druhému jsi byla ty.. v jiném vlákně..


Offline - Diskutér Profil 
12. 2. 2012 15:09 Odeslat příspěvek
dr._lukas píše
Ano je vidět, že jsem poslední příspěvek upravil :-D A co jako? Mám jít hodit stojku na mráz? :-D Pouze jsem chtěl být na tebe hodnější :-) Ale to první každopádně platí


Asi by ti trochu mrazu neuškodilo, to je fakt............. ale přemýšlím, jestli jsi ho na sebe nepustil už víc, než tvůj mozek snesl...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 1 z 6 [ Příspěvků: 82 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies