FinExpert.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

korunka.cz

Offline - Přeborník Profil 
22. 2. 2012 16:15 Odeslat příspěvek
Tak obchod korunka.cz nebrat..při objednání myčky na mě vyskočil jedinný dovozce za 349,- .. to je, jak kdyby zboží jelo z Polska a ne z Prahy :-D
Poslední příspěvek


Offline - Administrátor Profil 
22. 2. 2012 16:19 Odeslat příspěvek
350 za myčku? To mě nepřijde moc. Znáš službu, která ji přepraví levněji? (Teď nemyslím obchod, který to má v ceně zboží, ale když si objednáš přepravu myčky někam po ČR).


Offline - Přeborník Profil 
22. 2. 2012 16:31 Odeslat příspěvek
Když jsem objednával Geberit ze Sika.. taky těžké zboží, poslali ho za 120,- KČ.. Poštovné za 350,- opravdu nehodlám akceptovat :-)

-- 22. 2. 2012 16:54 --

tady je zpráva z korunky :-) Víc než vtipné..cena je ještě vyšší za dopravu a karty neberou jako u nás v jednotě na náměstí :-D

"dopravu většího zboží nám zajišťují přepravci TopTrans nebo Gebruder Weiss, cena dopravy je 399,- Kč včetně DPH. Pro PPL už je níže uvedené zboží příliš objemné. Platba řidiči kartou bohužel není možná."


Offline - Inventář Profil 
22. 2. 2012 17:15 Odeslat příspěvek
Si pro to dojeď, ne? Nafta a benzín sice nejsou za hubičku, ale když pojedeš se žebřiňákem se sousedovo kravkou, tak to budeš mít skoro zadarmo.


Offline - Přeborník Profil 
22. 2. 2012 18:02 Odeslat příspěvek
Jsem velice rád, že sis mě opět odblokoval, abys mohl číst mé kecy :-) Pouze mám obavy, že před obchodem Korunka.cz krávu neustavým a měl bych strach o její život.. viz. nejvíce stěžovatelů právě na parkovací místa před obchodem, zvláště při nákladu objemného zboží :-D


Offline - Inventář Profil 
22. 2. 2012 18:26 Odeslat příspěvek
Tak se potom pochlub, kde si ten kup stoleti realizoval a o kolik byli drazsi nez korunka.


Offline - Přeborník Profil 
22. 2. 2012 18:52 Odeslat příspěvek
Samozřejmě, až zakoupím napíšu ;-) Každopádně udávat cenu, vesele se držet na předních místech na heureka.cz a ve výsledku být levnější o nějaké kilo dvě než kamenný obchod mě případá jako špatná reklama.

Pokud srovnám tyto myčky:
BOSCH SMS 54M02: eproton - 9 924,- - nejlevnější na heureka.cz a vyzvednu zdarma na pobočce v Opavě

Siemens SN 25M237 EU: datart - 9 439,- - levnější než na korunce o 30,- a dále ušetřím na nákladech za dopravu, vyzvednutí na pobočce v Ostravě mě vyjde tam i zpět na 150,-

Whirlpool ADP 7955 WH TOUCH: korunka.cz - 9 129,- vychází i s poštovným 400,- levněji než s osobním odběrem, ale odmítám za přepravu platit tolik peněz

Electrolux ESF 66070 WR: okay - 8 890,- - bohužel jsem promarnil objednání o víkendu, v pondělí již nebyla skladem, za cenu 10 122,- v eprotonu je pro mě cena neakceptovatelná

Bosch SMS 60M18 EU: datart - 10 949,- je cenově výhodnější než nákup přes korunku, kde je cena sice 10 749,- + poštovné 400,-

Siemens SN 25M883 EU: opět cenově vychází levněji při zakoupení a osobním odběru v datartu než při objednání u korunky, kde je cena o 20,- levnější

Dále si mohu připočítat možnost platit KK, kde dostanu do částky 5.000,- zpět 500 KČ + 1% ze zbytku.. Sečteno a podtrženo, i když vychází někdy korunka lépe, cenu zabíjí poštovné 400 KČ a nemožnost platit platební kartou!


Offline - Inventář Profil 
22. 2. 2012 19:11 Odeslat příspěvek
dr._lukas: proc spatna reklama? Ty sis to snad za ty penize tam nemohl osobne vyzvednout?


Offline - Inventář Profil 
22. 2. 2012 19:36 Odeslat příspěvek
Nebo by mohl nádobí mejt ručně, jednak by se mu nezkrátily žíly a druhak by to měl skoro zadarmo...


Offline - Přeborník Profil 
22. 2. 2012 20:10 Odeslat příspěvek
S474N: osobní odběr lze provést pouze v Praze.. jelikož je to 350 km, tak je to nereálné.. a myslím si, že na heurece srovnává celá republika ne jen Praha


Offline - Inventář Profil 
22. 2. 2012 20:22 Odeslat příspěvek
dr._lukas: no vidis to, ale cenu teda maji nejlevnejsi. To, ze jsi 350km je tvuj problem a akorat tu ze sebe delas blbce, ze nekoho ocernujes. Tak si udelej tabulku, u vsech si jeste pridej sloupec postovne a potom si to vyhodnot. Nebo napis do Heureky, at si tam clovek muze pridat i lokalitu a ono to samo pocita postovne.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 2. 2012 20:29 Odeslat příspěvek
Lepší Elektroluxy taky mají šuplík na příbory, tedy jestli platí elektrolux=aeg.


Chytré mikrovlnky má Whirlpool výborné, u obyčejných nemá smysl platit za značku.


Offline - Přeborník Profil 
23. 2. 2012 01:04 Odeslat příspěvek
S474N: ale já je očerňuji pravdivě.. najeď si na tento odkaz http://www.korunka.cz/volne-stojici-myc ... n-25m237eu, jedna z myček.. pod cenou najeď na cenu dopravy, kde ti vyskočí pošta,ppl a další a tím pádem rozumně usoudíš, že si můžeš vybrat dopravce.. Při objednávce a kolonce doručení ovšem narazíš na jedinného dopravce, který za doručení požaduje cenu 400,-... kdyby tato cena byla uvedená již u ceny myčky neřeknu ani půl slova

-- 23. 2. 2012 01:06 --

kejki3 píše
Lepší Elektroluxy taky mají šuplík na příbory, tedy jestli platí elektrolux=aeg


Nemají :-) Alespoň ne řady real life.. u koho jsem viděl šuplík na příbory je zmiňovaná Whirpoolka, poté Siemens, nejdrahší řady Bosh a třeba LG..


Offline - Inventář Profil 
23. 2. 2012 08:40 Odeslat příspěvek
dr._lukas: tak jsem se podival a je to logicke, proste maji jednu "univerzalni" stranku s dopravou. Ano, v tomto pripade si to hodne zjednodusili. Na stranu druhou, kazdy rozumny clovek muze tezko ocekavat, ze CPost prepravi mycku.


Offline - Inventář Profil 
23. 2. 2012 09:02 Odeslat příspěvek
By mne zajímalo, jaká by podle něj byla přiměřená cena dopravy takovýho krámu z Prahy do Ostravy... BTW kolik stojí jízdenka vlakem?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další stránka
Stránka 4 z 6 [ Příspěvků: 82 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies