BAWAG spořící účet

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cpuser 8. 12. 2007 21:17

Máte nějaký názor na BAWAG spořící účet?

Hodně se tu píše o ING kontu, ale BAWAG má už úročení 3%, má taky nějaké nevýhody oproti ING?
cpuser
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JindraK 8. 12. 2007 23:24

Pro někoho může být zajímavé, že na BAWAG spořící účet jde vkládat i hotovost. Ale na druhou stranu jsou účtovány odchozí platby. Porovnávám s ING kontem.
JindraK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SocPredator 9. 12. 2007 02:00

Jelikož za odchozí platbu chtějí 10 Kč, zdá se mi to nevýhodné.
Je to přesně ve stylu našich bank - něco za něco. Ty nám dáš peníze, my na nich vyděláme a kdyby ses rozhodl je vybrat, tak za poplateček. Nazdar!
Ani mě nenapadlo tam jít, teda hlavně kvuli papírování. To půlprocento navíc od ING, mě prostě nenalákalo, asi nemám ten správný zůstatek :-)
Jinak červené konto má 3% taky. Ani v PS mě už neuvidí :mrgreen:
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 15. 12. 2007 09:58

Srovnani sporicich uctu vcetne BAWAG:
:arrow: http://forum.finexpert.cz/viewtopic.php?t=2027

SocPredator:je to pouze a jenom o tom zustatku, pokud bys mel rozdil 100 Kc rocne, je pochopitelne, ze nema smysl tomu venovat cas a shanet neco jineho.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář

Odeslat příspěvekod M2M 3. 1. 2008 07:10

SocPredator píše:Jelikož za odchozí platbu chtějí 10 Kč, zdá se mi to nevýhodné.
Je to přesně ve stylu našich bank - něco za něco. Ty nám dáš peníze, my na nich vyděláme a kdyby ses rozhodl je vybrat, tak za poplateček. Nazdar!
Ani mě nenapadlo tam jít, teda hlavně kvuli papírování. To půlprocento navíc od ING, mě prostě nenalákalo, asi nemám ten správný zůstatek :-)
Jinak červené konto má 3% taky. Ani v PS mě už neuvidí :mrgreen:"/quote]

Ta platba 10 je jednorázová, je jedno kolik činí převod. Ale stejně bych disponoval s penězma které mám na eMAXU a ING. Tady bych ty peníze nechal ležet. Spíš mě zajímá jaká je historie této banky a jak se jí dá věřit.
M2M
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 18. 1. 2008 14:15

Teď tam zavedli před pár dny nový způsob zajištění internetovýho bankovnictví. Jsou to 2 druhy čteček (liší se jen velikostí a ovládáním, ne funkcí), do kterých se strčí jejich čipová platební karta nebo jen čipová karta (pokud je jen spořicí účet), zadá se heslo a pak to generuje potvrzovací kódy. Je to na rozdíl třeba od Citi zadarmo a líbí se mi to spojení s platební kartou, který mi připadá lepší než autentizační kalkulačky, kde je veškerá logika v té kalkulačce.
xls
Diskutér