Máte někdo zkušenosti z PayPalem ? Nemůžu se zaregistrovat !

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zvonicek 19. 6. 2006 15:41

Dnes jsem se chtěl zaregistrovat na PayPal. Vlastním kreditní kartu Visa Electron od Poštovní Spořitelny (účet Junior). Vše jsem vyplnil a když přišla na řadu kolonka s číslem kreditní karty, vyplnil jsem číslo mé kreditky a "Card Verification
Number" z druhé strany karty. Potvrdil jsem požadavek. ale PayPal mě ukázal následující chybu :

PayPal píše:This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Dnes jsem volal na infolinku a tam mi řekli, že mám platby z internetu povolené, takže u nich chyba není.
Nevíte kde je chyba ?

Díky moc za rady.
zvonicek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lemming 19. 6. 2006 16:07

A neni to tim, ze PayPal nebere karty z bananovych republik?
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 19. 6. 2006 17:03

To je jasné, vaše karta je blokovaná pro platby na internetu, a to vám PayPal taky píše. Kartu musíte odblokovat. Je ale zajímavé, že je blokovaná, standardně ji ČSOB má odblokovanou. Zkoušel jste s ní platit i jinde na webu?
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zvonicek 19. 6. 2006 18:39

dalich píše:To je jasné, vaše karta je blokovaná pro platby na internetu, a to vám PayPal taky píše. Kartu musíte odblokovat. Je ale zajímavé, že je blokovaná, standardně ji ČSOB má odblokovanou. Zkoušel jste s ní platit i jinde na webu?i/quote]

Volal jsem na infolinku a slečna mi sdělila, že kartu mám pro internetové platby odblokovanou. Takže zde asi nebude problém. Zatím jsem neměl možnost s kartou platit jinde na webu (pouze přes Max Internetbanking). Nevíte kde bych mohl vyzkoušet, jestli opravdu umožňuje karta platby přes net ?

Děkuji.
zvonicek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dalich 19. 6. 2006 19:07

Třeba u mě. Napište mi a domluvíme se.
Naposledy upravil dalich dne 22. 6. 2006 10:34, celkově upraveno 1
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ri.va 20. 6. 2006 15:52

Mám pocit, že Visou Electron to nejde, jedině plnohodnotnou Visou. Zkoušela jsem na Paypalu schválně Maestro od studentského účtu z KB a samozřejmě ani ň :) S normální MasterCard to jde bez řečí.
ri.va
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dalich 20. 6. 2006 15:56

S Maestro to opravdu nejde, ale s Visou Electron ano.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ri.va 20. 6. 2006 15:58

A jde to Electronama od všech bank?
ri.va
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dalich 20. 6. 2006 16:42

Ne, jen od České spořitelny a ČSOB.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Franky5 30. 6. 2006 21:46

dalich píše:Ne, jen od České spořitelny a ČSOB.S/quote]
Ahoj, ja mam Visa Electron od Ceske sporitelny a taky mi to nejde na Pay Palu registrovat! :( Nevite nekdo , jak na to?! Diky moc! Jo a mam program Student+
Na jednom serveru jsem cetl, ze u Ceske sporitelny to od ledna jde, ze pry staci zajit na pobocku a tam si nechat zvysit castky pro internetove platby... Tak nevim... :( Nemate nekdo presne informace, prosiiiim?! Moc diky!
Franky5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smiricky 3. 7. 2006 23:15

dalich píše:Ne, jen od České spořitelny a ČSOB.S/quote]

Mam Visu Elektron vydanou CSOB (ucet je u male nemecke banky, ktera vydava karty pres CSOB). A pay pal mi ji taky nesezral.
smiricky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smiricky 4. 7. 2006 01:07

Taky mi to neslo. Zda se ze nejde pridat kartu pri zalozeni noveho uctu u PayPal. Je treba vyckat. Kdyz se prida karta po nejaky dobe (den v mem pripade)

ZKuste to znovu a dejte vedet, zda jste uspel.

Psal jsem o te same zkusenosti dole na teto strance - foru:
smiricky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 7. 2006 11:32

S VISOU to jde hned při založení nového účtu. Ale freemail Centrum zase pro změnu považuje mail pro potvrzení za spam a háže ho do koše...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod zvonicek 4. 7. 2006 12:11

smiricky píše:Taky mi to neslo. Zda se ze nejde pridat kartu pri zalozeni noveho uctu u PayPal. Je treba vyckat. Kdyz se prida karta po nejaky dobe (den v mem pripade)

ZKuste to znovu a dejte vedet, zda jste uspel.

Psal jsem o te same zkusenosti dole na teto strance - foru:

Opravdu to funguje. První den, když jsem se registroval na PayPal mě nešlo přidat kartu. Dnes jsem to zkušel znovu a kartu to vzalo. Takže je vše OK. Jen pro informaci, mám účet Junior u Poštivní Spořitelny a kartu Visa Electron !
zvonicek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lofik 9. 7. 2006 10:07

Mne síce registrácia prešla v poriadku,( aj verifikácia )dokonca mi z účtu (Unibanka ) stiahli nejaký poplatok, no honoráre zo zahraničnej fotobanky mi tam stále nenabehli - neviem, či vôbec naše banánové republiky môžu prijímať peniaze
lofik
Kolemjdoucí

Další stránka